05.08.2018 14:33

Pol'and'Rock Festival 2018: Rozmowy z muzykami w Namiocie Spotkań Antyradia

24. Pol'and'Rock Festival można oficjalnie uznać za zakończony! Strefę Antyradia odwiedziło podczas imprezy wielu artystów i muzyków, zobaczcie, jak wyglądały spotkania z nimi i z udziałem fanów.

Namiot Spotkań Antyradia na Pol'and'Rock 2018
foto: Piotr Barbachowski / materiały prasowe

Pierwsza edycja znanego wszystkim fanom letnich festiwali Przystanku Woodstock odbyła się w 2018 roku pod zmienioną nazwą - Pol'and'Rock Festival. Na scenach jak zawsze pojawiły się zarówno polskie zespoły, jak i zagraniczne gwiazdy.

Uczestnicy zabawy w Kostrzynie nad Odrą, która odbyła się w dniach 2-4 sierpnia 2018, mogli posłuchać na żywo m.in. występów francuskiej Gojiry oraz amerykańskiej grupy Goo Goo Dolls, która specjalnie dla publiczności zagrała swój największy hit, nagrany w 1998 roku kawałek „Iris”, który pojawił się na soundtracku do filmu „Miasto Aniołów” – w produkcji wystąpili Meg Ryan i Nicolas Cage

Namiot Spotkań Antyradia na Pol'and'Rock 2018

Przez cały czas trwania festiwalu w strefie Antyradia odbywały się rozmowy z artystami i spotkania z fanami, którzy w konkursach antenowych mogli zdobyć specjalne wejściówki na meet and greet. Namiot odwiedzili m.in. muzycy Goo Goo Dolls, Inspector Cluzo i Łydka Grubasa.

Jak fani bawili się w strefie Antyradia możecie także zobaczyć w materiale wideo z 1. dnia festiwalu oraz 2. dnia festiwalu.

Zobaczcie zdjęcia i koniecznie dajcie znać, jeśli na którymś z nich się odnajdziecie!

Goo Goo Dolls w Namiocie Spotkań Antyradia

Alestorm w Namiocie Spotkań Antyradia

PR2018_ANNA_MIGDA_ANNA9578

Extrema w Namiocie Spotkań Antyradia

pr2018_piot_barbachowski_pr2018_piot_barbachowski_DSCF1766

You Me At Six w Namiocie Spotkań Antyradia

Łydka Grubasa w Namiocie Spotkań Antyradia

Pull The Wire w Namiocie Spotkań Antyradia

Do zobaczenia za rok!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival