30.09.2016 08:28

Premierowy odsłuch płyty „Revolution Radio” Green Day w Antyradiu

Nie możesz się doczekać nowej płyty amerykańskiej grupy, która będzie miała premierę 7 października 2016 roku? Już teraz sprawdź, w jaki sposób możesz posłuchać jej wcześniej!

Premierowy odsłuch płyty „Revolution Radio” Green Day w Antyradiu
foto: kadr z wideo

Antyradio i Warner Music Poland zapraszają na przedpremierowy odsłuch nowej płyty zespołu Green Day „Revolution Radio”, promowany przez takie utwory, jak „Bang Bang, do którego powstał również klip, oraz właśnie tytułowy „Revolution Radio”. Zaproszenia można wygrać na antenie Antyradia, a sam odsłuch odbędzie się w siedzibie Antyradia, w specjalnie zaaranżowanym studiu. Słuchaj Antyradia i wygraj zaproszenia!

Jak nowy materiał sprawdzi się również na żywo? 20 września 2016 roku rozpocznie się trasa koncertowa Green Day po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Zespół odwiedzi również nasz kraj i zagra 21 stycznia 2017 roku w Krakowie w Tauron Arenie, wtedy też dowiemy się, w jakiej koncertowej formie jest kapela. Warto dodać, że Billie Joe Armstrong określił utwór „Bang Bang” najbardziej agresywnym singlem wydanym do tej pory przez zespół.  

Justyna Kierzkowska
Tagi: Radio News