13.06.2019 08:40

Skazani na busa z Antyradiem

Zastanawiasz się, jak dojechać na Pol'and'Rock Festival 2019? Dostań się do Kostrzyna nad Odrą razem z Antyradiem!

Skazani na busa z Antyradiem
fot. materiały prasowe/Łukasz Widziszowski

Już niebawem ruszy akcja "Skazani na busa z Antyradiem", w ramach której redakcja zabierze słuchaczy na tegoroczny "Pol'and'Rock Festival, odbywający się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Będzie też zachęcać właścicieli pojazdów do zabierania festiwalowiczów i wspierać oddolne inicjatywy ułatwiające dojazd na najpiękniejszy festiwal świata.

Jak dojechać na Pol'and'Rock?

Akcja "Skazani na busa z Antyradiem" potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów. Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.

Pol'and'Rock
Pol'and'Rock
Przeczytaj także Kolej nie udostępni na Pol'and'Rock nie tylko specjalnych pociągów, ale chce też, aby zwykłe omijały Kostrzyn

Na Facebooku powstał fan page "Skazani na busa z Antyradiem", w którym można przekazywać sobie informacje o transporcie na Pol'and'Rock Festival z różnych stron kraju. Redakcja liczy na spontaniczne dołączanie do akcji właścicieli busów i autokarów. O każdej takiej inicjatywie będzie informować również na antenie Antyradia.

Pol'and'Rock 2019 - kto zagra?

W Kostrzynie nad Odrą zagra Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers, Black Stone Cherry i masa innych artystów. Na Dużej Scenie wystąpi Skunk Anansie. Grupa w 2019 roku obchodzi 25-lecie mainstreamowego sukcesu, a potwierdzeniem ich kultowego wręcz statusu będzie występ na Pol'and'Rock 2019.

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]

Tagi: Acid Drinkers Skunk Anansie PolAndRock Festival