02.10.2020 13:36

The Killers zagrają na Open'er Festival 2021

The Killers, jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych XXI wieku, wystąpi na Open'erze 2021! Gdynia, 3 lipca, Orange Main Stage.

The Killers
foto: Everett Collection/East News

"Mr. Brightside", "Somebody Told Me", "When You Were Young", "Human"... Lista hitów stworzonych przez The Killers w czasie ich blisko dwudziestoletniej kariery jest długa i imponująca. Wkrótce zagrają na jednej z największych imprez muzycznych w Polsce - Open'er Festival 2021.

The Killers na Open'er Festival 2021 - kiedy koncert? Ile kosztują bilety?

Już 3 lipca grupa zagra na Open'er Festival 2021. The Killers wystąpią na Orange Main Stage! Bilety na festiwal można nabyć do 7 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania puli. Istnieją następujące warianty:

  • Karnet 4 DNI - 649 złotych
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 749 złotych
  • Karnet weekendowy (piątek + sobota) - 459 złotych
  • Karnet weekendowy (piątek + sobota) + pole namiotowe - 529 złotych
  • Bilet jednodniowy - 315 złotych
Open'er Festival 2021
Open'er Festival 2021
Przeczytaj także Poznaliśmy kolejnego headlinera Open'er Festival 2021

The Killers na Open'er Festival 2021 - historia zespołu

Grupa powstała w 2001 roku w Las Vegas i zgodnie z wizerunkiem słynnego amerykańskiego miasta, już od pierwszych singli z debiutanckiego albumu "Hot Fuss" (2004) porywała fanów rozmachem i przebojowością. Przy drugim albumie zespół był już dobrze naoliwioną, rozpędzoną rockową maszyną. Posiadali swój własny styl, charakterystyczny głos Brandona Flowersa i stale powiększającą się rzeszę fanów na całym świecie.

Open'er Festival 2020
Open'er Festival 2020
Przeczytaj także Kolejna rockowa gwiazda zagra na Open'er Festival 2020. Kiedy wystąpi?

Sukces „Sam’s Town” dał The Killers aż 2 statuetki Brit Awards (International Group, International Album) oraz szóstą i siódmą nominację do Grammy za kawałek „When We Were Young”. Kolejna płyta „Day & Age” sprzedała się w ponad 3 milionach sztuk, a taneczny singiel „Human” trafił do Top 10 w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji i kilkunastu innych krajach. W 2012 roku The Killers zaprezentowali czwartą płytę „Battle Born”, a wydany pięć lat później „Wonderful Wonderful” od razu trafił na 1. miejsce w USA.

The Killers
The Killers
Przeczytaj także The Killers zaprosił 17-letniego perkusistę na scenę. Tak dobrego muzyka dawno nie słyszeliście [WIDEO]

W ubiegłym miesiącu grupa podzieliła się z fanami szóstym albumem. „Imploding The Mirage”, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The Killers, znalazł się na szczycie w Wielkiej Brytanii już w pierwszym tygodniu po wydaniu. 3 lipca będziemy świętować razem z zespołem dwie przebojowe dekady ich działalności.

The Killers pokazał granicę amerykańsko-meksykańską w klipie wyreżyserowanym przez Spike'a Lee
The Killers pokazał granicę amerykańsko-meksykańską w klipie wyreżyserowanym przez Spike'a Lee
Przeczytaj także The Killers pokazał granicę amerykańsko-meksykańską w klipie wyreżyserowanym przez Spike'a Lee

Wybierasz się na Open'er Festival 2021?

Zobacz też: Brandon Flowers (The Killers): Bez wiary stałbym się jedną z ofiar rock’n’rolla

Tagi: The Killers Open'er Festival