Vampire Weekend na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

04.07.2019 14:42
Vampire Weekend na Open'er Festival 2019 [GALERIA] Fot. Wojtek Rojek

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu Vampire Weekend, który roztańczył publiczność zebraną pod główną sceną na Open'er Festival 2019.

Jeden z najpopularniejszych muzycznych festiwali w Polsce wystartował 3 lipca 2019. Pomimo zimna i przelotnego deszczu, na lotnisku Gdynia-Kosakowo pojawiło się wiele festiwalowiczów, którzy biegali między scenami, żeby zdążyć na wszystkie najciekawsze koncerty.

Vampire Weekend na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Na scenie głównej zaprezentował się Vampire Weekend, który zagrał pierwszy raz w Polsce. Amerykańska kapela zadebiutowała w 2008 roku, a ich pierwszy imienny krążek wymykał się standardowej definicji indie-rocka. W sumie kapela wydała 4 albumy i dyskografię zespołu zamyka płyta "Father of the Bride", który właśnie promuje Vampire Weekend.

Przeczytaj także

Festiwalowicze na koncercie w Gdyni usłyszeli zarówno piosenki z najnowszego wydawnictwa, jak również stare hity. Zobaczcie, jak publiczność przyjęła występ Vampire Weekend:

Open'er Festival 2019

Pierwszego dnia festiwalu zagrali również m.in. The Voidz i Interpol, odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things". Na terenie imprezy znajdziecie czerwony namiot Antyradia, gdzie możecie spotkać prezenterów, zrobić sobie zdjęcie na gitarowym tronie, zgarnąć gadżety oraz podładować smartfona. Open'er Festival potrwa od 3 do 6 lipca 2019 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.