21.03.2017 16:28

Zobacz relację z gali Płyty Rocku Antyradia 2016

Uroczysta gala Płyty Rocku Antyradia 2016 już za nami. Zobaczcie wideo relację z rockowego wydarzenia roku!

Zobacz relację z gali Płyty Rocku Antyradia 2016
foto: Wojtek Dobrogojski

Słuchacze Antyradia, a także czytelnicy Antyradio.pl, wybrali zwycięzców w 8 kategoriach, których poznaliśmy w trakcie uroczystej gali w Klubie Stodoła w Warszawie 16 marca 2017 roku. Rozdaniu nagród towarzyszyły występy grup Strażacy, July Talk oraz T. Love. Uroczystość była transmitowana na antenie Antyradia.

Do Klubu Stodoła zjechali fani rocka i miłośnicy Antyradia z całej Polski. Dla wszystkich, którzy jednak nie mogli dotrzeć na to wydarzenie, przygotowaliśmy specjalną wideo relację. Da ona namiastkę niesamowitej atmosfery, która panowała tamtego wieczoru w warszawskim klubie. Dla tych, którzy mieli przyjemność w nim być, będzie zaś wyjątkową pamiątką.

Sprawdźcie, jak wyglądała gala Płyty Rocku Antyradia:

Oprócz zespołów Strażacy, July Talk i T. Love na scenie nie zabrakło prezenterów Antyradia, w tym m.in. Aleksandra Ostrowskiego, Piotra „Makaka” Szarłackiego, Łukasza Ciechańskiego i Marcina Bąkiewicza. Całą imprezę poprowadził jak zwykle niezawodny Krzysztof Skiba, który bawił swoją konferansjerką zebraną w Stodole publiczność.

Zobaczcie naszą galerię z tego wieczoru:

Tymczasem redaktorzy serwisu Antyradio.pl przyłapali na gali m.in. Nergala z Behemotha, Michała Łapaja z Riverside, a także Pawła „Draka” Grzegorczyka i Jelonka z Huntera. W kolejnej części naszej relacji zobaczycie, jak się bawili!

Kolejne ciekawostki i relacje z gali Płyty Rocku Antyradia 2016 już wkrótce na Antyradio.pl, bądźcie czujni!

Jakub Gańko
Tagi: Radio News