01.09.2015 15:49

Zgarnij darmową jazdę z UBEREM

Takie rzeczy tylko z kodyrabatowe.pl.  Dzięki współpracy portalu kodyrabatowe.pl i aplikacji UBER będzie można przejechać się po mieście za darmo. Do wygrania jest 200 kodów, każdy z nich uprawnia do 4 przejazdów o łącznej wartości 100 zł!

Zgarnij darmową jazdę z UBEREM

Akcja rusza w samo południe w czwartek 3 września i potrwa 7 dni. Każdy, kto odpowie na jedno, proste pytanie ma szansę wygrać kod na 4 przejazdy o łącznej wartości 100 zł! Co istotne, w konkursie kodyrabatowe.pl i Ubera wygrywają wszyscy, dlatego osoby, którym nie uda się zdobyć głównej nagrody i nie są jeszcze użytkownikami aplikacji Uber, otrzymają kody rabatowe o wartości 40 zł na pierwszy przejazd!

To już kolejna odsłona akcji organizowanych przez kodyrabatowe.pl. We wcześniejszych edycjach w wielu różnych krajach konkursowicze mogli zdobyć książki, kultowe gry, czytniki Kindle oraz e-booki. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę stronę konkursową, zarejestrować się oraz odpowiedzieć na jedno pytanie. Organizatorzy wybiorą 150 najlepszych odpowiedzi. 50 pozostałych kodów
trafi do tych uczestników, którzy zbiorą najwięcej głosów przy swoich odpowiedziach. Konkurs trwa od 3 do 9 września. Kody będzie można zrealizować w miastach, w których działa sieć Uber: w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.

Patronami akcji Wygraj darmowe przejazdy Uberem z kodyrabatowe.pl są portale Fly4free, Mleczne Podróże, Komórkomania oraz Autokult.

Portal kodyrabatowe.pl zapewnia użytkownikom najszybszy sposób na znalezienie najatrakcyjniejszych kodów promocyjnych i ofert z większości sklepów internetowych na rynku.

Ponadto, aby ułatwić korzystanie ze zniżek, serwis oferuje aplikację mobilną Kupony – KodyRabatowe.pl udostępniającą aktualne promocje w sklepach i restauracjach w całym kraju za pomocą kodów i kuponów rabatowych.

Teraz, dzięki aplikacji można korzystać z rabatów w dowolnym miejscu, całkowicie za darmo i bez reklam!

Uber - aplikacja, która w łatwy sposób łączy klientów z kierowcami i sprawia, że poruszanie się po wielu miastach staje się prostsze. Od momentu powstania firmy w 2009 r. i wprowadzenia jej usług na rynek w ponad 70 miastach Uber zwiększa swój globalny zasięg w dynamicznym tempie. W Polsce Uber działa w Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście.

Anna Iwaszkiewicz
Tagi: Reklama