27.09.2017 10:41

A Ty ile kurczaków zmieścisz w Kubełku KFC? Firma wypuściła nową grę na Messengera

Ile kawałków kurczaka zmieści się w Kubełku KFC? W restauracji raczej dokładnie tyle, ile zamówiliśmy, ale w internecie, jak wiadomo, wszystko toczy się swoim trybem. 

A Ty ile kurczaków zmieścisz w Kubełku KFC? Firma wypuściła nową grę na Messengera
foto: materiały prasowe

Firma KFC, czyli Kentucky Fried Chicken założona w 1930 roku przez Harlanda Sandersa, z okazji 60-lecia powstania „kurczakowego kubełka” rozpoczęła wiele akcji promocyjnych. Jedną z nich jest gra, którą można przetestować w aplikacji Messenger.

Grę można znaleźć na profilu KFC Game na Facebooku lub na Messengerze, wpisując w polu odbiorcy KFC Game. Wystarczy kliknąć „wyślij wiadomość” i przystąpić do gry. Zasady są bardzo proste – kawałki kurczaka KFC podrzucamy do góry tak, by wpadły do kubełka umieszczonego w centralnej części ekranu. Za każde trafienie zdobywamy punkty, dzięki którym przechodzimy do kolejnych etapów gry. Każdy z nich to nowa plansza. Nietrafiony rzut? Grę zaczynamy jeszcze raz.

KFC Messenger Game_plansza 3

Przed rozpoczęciem kolejnej rozgrywki, możemy podzielić się wynikiem z przyjaciółmi i zachęcić do wspólnej zabawy. A jeśli jest imponujący, zawalczyć o kupon na Wtorkowy Kubełek KFC. Wystarczy zrobić screen zdobytych punktów i udostępnić pod postem konkursowym na fanpage’u KFC Game w jednej z pięciu tur konkursowych. W grę możemy zagrać nie tylko na smartfonie, ale także na desktopowym wydaniu Messengera.

Pierwsza tura konkursu ruszyła 26 września 2017 i potrwa do 1 października 2017 r. Kolejna runda wystartuje 3 października 2017.

Justyna Kierzkowska
Tagi: #Duperele