20.12.2016 14:32

Bawiła się w Tajemniczego Mikołaja, dostała prezent od Billa Gatesa

Szok i niedowierzanie, opad szczęki aż do ziemi i radość tak wielka, że nie można było spać. Tak dla kobiety ukrywającej się pod pseudonimem Aerrix zakończyła się zabawa w Tajemniczego Mikołaja po odkryciu, że została obdarowana przez samego Billa Gatesa.

Bawiła się w Tajemniczego Mikołaja, dostała prezent od Billa Gatesa
foto: Aeryxx

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie wybrał adresatkę swojej paczki nieprzypadkowo – Aerrix w zeszłym roku nie doczekała się przesyłki od osoby, która miała zostać jej Tajemniczym Mikołajem. Smutki sprzed roku zostały jednak dość szybko i gwałtownie zmyte w chwilę po otworzeniu pokaźnych rozmiarów pudła.

I nie miało to nic wspólnego z prezentami, które były w środku – na Aerrix czekała bowiem niespodzianka życia. Oto część jej relacji:

"

Otworzyłam pudło – wszędzie było pełno folii bąbelkowej. Pod jej pierwszą warstwą zobaczyłam zdjęcie… i moja szczęka Po.Prostu.Opadła. "

Zresztą, sami zobaczcie:

foto: Aeryxx

Co znalazło się w paczce? Wygląda na to, że Bill Gates trafił idealnie w gusta obdarowywanej, bo w relacji z odpakowywania poszczególnych prezentów aż roi się od ochów i achów.

Zaczęło się od listu, w którym Gates osobiście zwraca się do Aerrix i nawiązuje do sytuacji z ubiegłego roku. Założyciel Microsoftu podesłał swoje zdjęcie z przekazanym przesłaniem, żeby udowodnić że właśnie od niego pochodzi paczka.

A Wy bawicie się w Tajemniczego Mikołaja?

Wśród prezentów znalazło się także stworzone za pomocą Photoshopa pamiątkowe zdjęcie, na którym znalazła się Aerrix, jej mąż i Bill Gates – wszyscy odziani w czapki Mikołaja. Na kilku prezentach – a było ich naprawdę sporo – znalazły się także karteczki napisane przez miliardera z krótkimi wiadomościami do obdarowywanej.

Kobieta została przez Gatesa bardzo dopieszczona prezentowo – udało mu się (i zapewne całemu sztabowi osób, które były w to zaangażowane) trafić idealnie w jej gusta. Sporo gadżetów – w tym rękawiczki dla Aerrix i jej psa – związanych było z ukochaną grą kobiety, Zeldą. Ba – wśród prezentów znalazła się nawet najgorętsza konsola końca 2016 roku – NES Classic.

foto: Aeryxx

Dla równowagi w komplecie znajdował się także Xbox One specjalnej edycji Minecraft z trzema kontrolerami oraz pakietem gier. Gates sprezentował także kilka filmów – napisał przy nich, że to jego ulubione – książkę kucharską i wiele innych gadżetów. Pełną galerię – wraz z entuzjastyczną i wyciskającą łzy wzruszenia relacją – można znaleźć tutaj.

Bill Gates uczestniczy w internetowej zabawie w Tajemniczego Mikołaja od kilku lat.

Jak zareagowalibyście na prezent od Billa Gatesa?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele