28.06.2017 10:50

Darmowe Wi-Fi, ładowanie i Spotify od Orange na Open’er Festival

Nawet najwięksi fani muzyki będą potrzebować chwili wytchnienia między koncertami na Open’er Festival – zaprasza ich Orange, oferujący możliwość podładowania smartfona i otrzymania darmowego dostępu do Spotify.

Darmowe Wi-Fi, ładowanie i Spotify od Orange na Open’er Festival
foto: materiały prasowe

Wszystko to będzie dostępne w Orange strefie – operator jest główny sponsorem festiwalu. Do dyspozycji uczestników Open’era zostanie udostępnionych kilkaset gniazdek firmowanych przez Orange Energia.

Dzięki temu podczas trwającego kilka dni festiwalu nie będzie trzeba martwić się o rozładowanie akumulatora w smartfonie i utracie kontaktu ze znajomymi.

Razie gdyby pojawiły się problemy z transmisją danych – co może się stać ze względu na zgromadzenie w jednym miejscu dziesiątek tysięcy użytkowników – Orange zaprasza także do korzystania z darmowych hot-spotów Wi-Fi.

W strefie przygotowanej przez Orange będzie można posłuchać muzyki z katalogu Spotify – jej doboru będzie dokonywał obecny na miejscu DJ. Operator będzie podpowiadał, jak korzystać ze Spotify Premium przez 3 miesiące bez opłat, co w praktyce oznacza zapewne informowanie o możliwości skorzystania z okresu próbnego.

Ciekawostką jest możliwość otrzymania tatuażu Spotify – będą one rozdawane jako upominki dla osób, które staną do quizu wiedzy o usługach Orange.

Na nieco więcej mogą liczyć osoby, które będą starały udowodnić proekologiczne podejście do świata przynosząc stare, niepotrzebne telefony komórkowe. Orange przygotował festiwalowe okulary i banki energii, a osoby, które przyniosą najwięcej sprzętów do recyklingu, będą miały szansę wygrać HTC U11 bądź Samsunga Galaxy S8.

To nie koniec propozycji przygotowanych przez Orange na Open’era – odwiedzający jego strefę będą mogli pomalować się w technice body marbling.

Zabieracie ze sobą smartfony na festiwale?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Duperele