11.12.2019 14:09

Elon Musk pojechał Teslą Cybertruck do baru. Wyjeżdżając staranował słupek

Tesla Cybertruck to samochód, który można albo nienawidzić, albo kochać miłością szczerą i wielką. Pojazd przyciąga uwagę wszystkich, zarówno przeciwników, jak i zwolenników, nic więc dziwnego, że wojaże Muska swoim nowym cackiem zostały utrwalone na filmie.

Tesla Cybertruck
foto: materiały prasowe Tesli

Premierę pierwszego pick-upa Tesli oglądał cały świat. Samochód, który przed premierą określany był przez Muska jako „pojazd opancerzony z filmów SF” okazał się być dziwniejszy, niż można się było spodziewać, szokując oglądających.

Tesla Cybertruck wygląda jak auto z innej planety. I tak naprawdę nim jest, jako że powstał on z myślą o eksploatowaniu go na powierzchni Marsa.

Tesla Cybetruck
Tesla Cybetruck
Przeczytaj także Elon Musk pokazał Teslę Cybertruck. Samochód z innej planety

Bycie miliarderem ma czasem swoje zalety. Podczas gdy 250 000 osób, które złożyło zamówienia na Cybetrucka, na odbiór pojazdy poczeka przynajmniej rok. Elon Musk może po prostu wsiąść do prototypu i pojechać nim w ramach testów do restauracji w Malibu.

Elon Musk jeździ prototypem Tesli Cybertruck. Nagrano go, gdy łamał przepisy

Musk nie może liczyć na anonimowość. W utrzymaniu wizyty w tajemnicy na pewno nie pomaga poruszanie się Teslą Cybertruck, która nie tylko wygląda jak nie z tej ziemi, lecz także przerasta gabarytami większość pojazdów na drodze.

Do sieci trafił film pokazujący, jak Elon Musk prezentuje się w Cybertrucku oraz jak cieszy się życiem beztrosko ruszając w dal. Przed ruszeniem miliarder chwalił się swoim autem Edwardowi Nortonowi.

Jak szybko dopatrzyli się oglądający, podczas wyjazdu Cybertruck przejechał po słupku. Zdaje się, że Elon nawet tego nie zauważył.

Nie zwrócił także uwagi na napis na pachołku, który nakazywał jazdę w prawo. Można to sprawdzić, sprawdzając fotkę z Google Street View.

musk_cybertruck_malibu_02

Internauci zaczęli się także zastanawiać, czy jazda Cybertruckiem po publicznych drogach jest w ogóle legalna. Dozwolone jest jeżdżenie zgłoszonym w urzędzie prototypem w celach testowych, trwa jednak dyskusja, czy wypad do baru można pod tę definicję podciągnąć.

Zobacz także: Elon Musk wywołał wojnę na Twitterze z Fortnitem i grami wideo 

Czy Elon Musk złamał przepisy drogowe?

Tagi: Duperele