02.02.2016 17:12

Samsung Galaxy Note 5 i chleb? Tylko w Korei

Wybierasz się do Korei Południowej? Na lotnisku może czekać na Ciebie nowiutki Samsung Galaxy Note 5 wraz z 1 GB transferu danych dziennie.

Samsung Galaxy Note 5 i chleb? Tylko w Korei
foto: antyradio.pl

Smartfon nie będzie prezentem – turyści mogą liczyć na wypożyczenie Samsunga Galaxy Note 5 wraz kartą SIM SK Telekom zapewniającą darmowe lokalne połączenia oraz transfer danych. Maksymalny czas wypożyczenia to 5 dni. Akcja firmowana jest przez Koreański Związek Turystyczny i ma pomóc w kreowaniu wizerunku kraju za granicą.

Samsung Galaxy Note 5 jako prezent

Jakie trzeba spełnić warunki, by móc otrzymać na czas wizyty w Korei Samsunga Galaxy Note? Po pierwsze, należy poczekać do końca lutego 2016, gdyż wtedy rozpoczyna się akcja. Po drugie, trzeba zarejestrować się na stronie Korea Tourism Organization i (po trzecie) dotrzeć do kraju przez port lotniczy Seul-Incheon.

Przyda się tez trochę szczęścia, gdyż Koreańczycy będą wybierać spośród nadesłanych zgłoszeń osoby, które zechcą przywitać ze szczególną smartfonową serdecznością. Szczęśliwców ma być około 250 tygodniowo.

Co dostaną do ręki wybrani turyści? Samsung Galaxy Note 5 to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli producenta. Ekran o przekątnej 5,7 cala pracuje w rozdzielczości 2560x1440 punktów i chroniony jest przez szkło Gorilla Glass 4, obecne zarówno na wyświetlaczu, jak i tylnej obudowie.

Cztorordzeniowy procesor wspomagany jest przez 4 GB pamięci RAM i 32 lub 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Smartfon wyposażony jest w dwie kamery robiące zdjęcia o bardzo dobrej jakości.

Na turystów, którzy nie załapią się na otrzymanie Galaxy Note 5, na lotnisku Seul-Incheon czeka prowadzona przez SK Telecom wypożyczalnia smartfonów. Starsze modele, takie jak Galaxy S3 czy iPhone 4, można wypożyczyć za 2,5 dolara dziennie. 1 GB transferu danych to wydatek kolejnych 5 dolarów.

Czym moglibyśmy witać turystów w Polsce?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele Samsung Technologia