05.06.2019 15:54

Microsoft przygotowuje żele pod prysznic inspirowane Xboksem

Branża gier nie przestaje zaskakiwać. Od teraz gracze będą mieć okazję myć się żelem pod prysznic inspirowanym Xboxem.

Xbox
foto: materiały prasowe

Xbox, Microsoft i Axe połączyły siły i stworzyły linię kosmetyków specjalnie dla graczy. Firmy przygotowały bowiem żele pod prysznic i dezodoranty, które sygnowane są logotypem konsoli do gier od firmy Microsoft. Konkretnie powstał szampon, żel pod prysznic, antyperspirant, a także dezodorant.

Xbox tworzy serię kosmetyków

Każdy z produktów jest utrzymany w kolorze zielonym, a ich opakowania są srebrno-czarne (tak jak same konsole Microsoftu). Zobaczcie zdjęcia kosmetyków:

xbox

Niestety, Lynx jest nazwą dla produktów Axe, które są sprzedawane poza terenem Polski, czy Stanów Zjednoczonych - nazywają je tak między innymi w Australii, Nowej Zelandii czy Anglii. Szampony i żele mają trafić do sprzedaży już w lipcu 2019 roku. Szefowa australijskiego oddziału Xboksa Tania Chee zapowiedziała, że ich nowe produkty mają "napełnić energią przed wyjściem do świata". 

Xbox One S Gra o Tron
Xbox One S Gra o Tron
Przeczytaj także Microsoft rozdaje unikalne konsole Xbox One z „Gry o tron”. Wystarczy udostępnić wpis na Twitterze lub dać lajka na Facebooku

Dowiedzieliśmy się również jak nowa seria kosmetyków będzie pachniała - będzie to zapach m.in. zielonych cytrusów i mięty:

"

"Lynx Xbox będzie miało świeży zapach pulsującego zielonego cytrusów - głównie limetki i zimowej cytryny, aromatyczne zioła (głównie mięta) i esencji olejnych, które będą zamknięte w elegancko wyglądających opakowaniach. "

Niestety nie wiemy, czy produkt trafi też do Polski, a nawet jeśli trafi, to tajemnicą pozostaje też jego cena. 

Chcielibyście skorzystać z szamponu od Xboksa?

Tagi: Duperele Microsoft