15.07.2019 13:08

"Mortal Kombat 11": ktoś odtworzył jeden z kombosów Johnny'ego Cage'a w rzeczywistości. Zobaczcie wideo

W sieci pojawiło się wideo, w którym dwóch znawców sztuk walki odtworzyło kombo Johnny'ego Cage'a znane z "Mortal Kombat 11". Zobaczcie wideo z imponującym pokazem umiejętności walki. 

Mortal Kombat 11
foto: kadr z wideo reddit.com

Seria "Mortal Kombat" niemalże słynie z ruchów kombinacyjnych zwanych fatalities. Najnowsza odsłona sagi, czyli "Mortal Kombat 11" również może się poszczycić długą listą brutalnych ruchów kończących pojedynki. Każdy z nich jest jeszcze bardziej wymyślny i obrzydliwy od poprzedniego. To wszystko jest oczywiście planowane przez twórców - żadnego z nich nie odtworzymy w rzeczywistości. Nieco inaczej sprawa wygląda jednak z ruchami zadającymi ogromne obrażenia, które jednocześnie nie są fatality.

Mortal Kombat 11 - kombo z gry w rzeczywistości

Pewni użytkownicy Reddita, którzy jednocześnie są utalentowanymi amatorami sztuk walki postanowili odtworzyć jeden z ruchów w rzeczywistości. Niestety wideo jest dostępne tylko na wspomnianym portalu, a link do niego znajdziecie tutaj. Panowie przygotowali jedną z kombinacji ciosów Johnny'ego Cage'a i trzeba przyznać, że robi ona spore wrażenie.

Mortal Kombat 11 fatality
Mortal Kombat 11 fatality
Przeczytaj także Film „Mortal Kombat” z kategorią R. Będą krwawe Fatality

"Mortal Kombat 11" jest dostępne na Playstation 4, Xbox One, pecety i Nintendo Switch. Gra ma się również pojawić na Google Stadia, ale na razie data premiery produkcji na tą platformę jest nieznana. Możemy się również domyślić, że produkcja trafi na Xboksa Scarlett oraz PS5, gdy takowe konsole się pojawią.

Tagi: Gry Mortal Kombat