05.07.2019 14:12

Odnalazła zaginionego męża na wideo z TikToka. Był w związku z transseksualną kobietą

Trzy lata trwały poszukiwania mężczyzny, który wyszedł z domy i już do niego nie wrócił. Policja nie dała rady odkryć, co się z nim stało – prawdę ujawnił dopiero film opublikowany na TikToku.

mężczyzna ze smartfonem w ręce
foto: materiały prasowe

Suresh, mąż i ojciec dwójki dzieci, zaginął w 2016 roku. Żona próbowała odnaleźć go wszystkimi możliwymi kanałami, prosząc o pomoc także policję. Los mężczyzny pozostawał jednak tajemnicą. Wyglądało, jakby rozpłynął się w powietrzu.

Przełom nadszedł ze strony, z której nikt się nie spodziewał. Kobieta otrzymała od znajomych odnośnik do wideo na TikToku, na którym widać było mężczyznę przypominającego wyglądem Suresha.

tiktok
tiktok
Przeczytaj także Pornografia dziecięca sprawiła, że TikTok został wycofany w Indiach

Żona przeanalizowała nagranie i nie miała żadnej wątpliwości – jej zaginiony mąż właśnie się odnalazł. Powiadomiła o tym policję, której udało się odnaleźć mężczyznę w innym indyjskim mieście. Pomogła w tym lokalna społeczność osób transseksualnych.

Zaginiony od 3 lat mąż odnaleziony przez żonę na nagraniu z TikToka

Zaginionego męża udało się odnaleźć dzięki drugiej osobie obecnej na filmie. Partnerka, z którą się związał, okazała się być transseksualną kobietą.

Policji udało się ją namierzyć dzięki pomocy społeczności transseksualistów. Gdy dotarli do kobiety, odnaleźli także Suresha.

Mężczyzna zeznał, co tak naprawdę stoi za jego zaginięciem. Okazało się, że był po prostu zmęczony „niemożliwymi do rozwiązania” problemami w swoim domu, postanowił więc porzucić rodzinę i zacząć nowe życie.

Po przeprowadzce do miasta Hosur Suresh znalazł pracę jako mechanik, udało mu się też ustatkować i stworzyć nowy związek. Gdy znalazła go policja, zgodził się wrócić do swojej pierwszej rodziny i zająć się dziećmi. Nie wiadomo, czy mężczyzna wiedział, że związał się z transsektualną partnerką.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: afera z transseksualnym plakatem. Kobieta z penisem podpisana „zmiksuj to” 

Jak skomentujecie sytuację?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele