15.02.2019 10:29

Oficjalne oświadczenie w sprawie seksu na lotnisku. „Miłość jest pięknym uczuciem i warto je okazywać”

To była piękna walentynkowa inspiracja – w internecie pojawiło się nagranie pokazujące, jak pracownicy punktu informacyjnego na Lotnisku Chopina okazywali sobie uczucia uprawiając publicznie seks. Zatroskani zapytaliśmy, czy zakochanych nie będą czekały przypadkiem nieprzyjemne konsekwencje służbowe. Mamy odpowiedź.

seks na Lotnisku Chopina
foto: kadr z wideo

Gratulacje, cieszenie się szczęściem okazującej sobie czułości parze, a nawet zazdrość – filmik pokazujący uprawianie seksu na oczach pasażerów przez pracowników punktu informacyjnego na Lotnisku Chopina spotkał się z ciepłym i wyrozumiałym przyjęciem przez oglądających.

Kto nie chciałby przeżyć takich spontanicznych, intensywnych chwili z miłością swojego życia, niech pierwszy napisze komentarz na Facebooku.

Sympatyczna para, która oddawała się igraszkom w budce lotniskowego punktu informacyjnego, została uwieczniona przez pasażera, który miał na sytuację świetny widok z wyższej kondygnacji.

Seks na Lotnisku Chopina
Seks na Lotnisku Chopina
Przeczytaj także Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Seks na Lotnisku Chopina - oświadczenie Polskich Portów Lotniczych

Piękne chwile przeżywane razem mogły jednak zakończyć się dla zainteresowanych przykrymi konsekwencjami służbowymi – zatroskani ich losem, zadaliśmy rzecznikowi Polskich Portów Lotniczych następujące pytanie:

"

Czy ze względu na okoliczności wydarzenia - 14 lutego, czyli Dzień Zakochanych - pracownicy mogą liczyć na łagodne potraktowanie i brak ewentualnych konsekwencji służbowych? "

Nagranie pojawiło się w sieci właśnie w okolicach Walentynek.

Zobacz także: >> Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO] <<

Odpowiedzi udzielił nam Piotr Rudzki, specjalista ds. komunikacji zewnętrznej na Lotnisku Chopina w Warszawie:

"

Uważamy, że miłość jest pięknym uczuciem i warto je okazywać, ale są pewne granice. Para uwieczniona na filmie, naszym zdaniem, zdecydowanie przekroczyła te granice. Gdyby to byli pracownicy PPL - czyli zarządzającego Lotniskiem Chopina - z pewnością musieliby liczyć się z konsekwencjami służbowymi. W tym przypadku jednak utrudnione jest ustalenie personaliów nagranych osób, ponieważ samo nagranie ma kilka lat oraz nie byli to pracownicy Lotniska Chopina. "

Cieszymy się, że Polskie Porty Lotnicze doceniają siłę miłości – takie nastawienie powinni mieć wszyscy pracodawcy!

Chcielibyście przeżyć taki seks?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele