10.09.2019 15:11

Spotify integruje się ze Snapchatem!

Jeśli nadal korzystacie ze Snapchata mamy dla was dobre wieści.

spotify
foto: spotify

Spotify to aktualnie najpopularniejsza muzyczna platforma streamingowa na świecie, na której możemy oprócz muzyki słuchać również podcastów. Snapchat to aplikacja, która od dłuższego czasu musi walczyć o użytkowników po tym, jak większość z nich przeniosła się na stałe na Instagrama czy Whatsappa. Szefowie Snapchata od jakiegoś czasu szukają sposobu, aby na nowo przyciągnąć do siebie ludzi. I niestety marnie im to idzie.

Tym razem Snapchat zaprezentował swoim fanom możliwość wykorzystywania ich ulubionych utworów w Snapach. Możecie umieszczać w nich zresztą  nie tylko piosenki, ale również wasze playlisty, najnowsze album czy podcasty.

spotify logo
spotify logo
Przeczytaj także Spotify wydłuża darmowy okres próbny

Spotify razem ze Snapchatem

Integracja Spotify'a była do niedawno dostępna tylko i wyłącznie na Instagramie. Kilka tygodni temu podobną opcję otrzymały również stories na Facebooku, więc Snapchat niestety jest w tym temacie odrobinę spóźniony. Aby skorzystać z nowej opcji, wystarczy, że wykonacie trzy kroki.

  • Kliknij „udostępnij” (po prawej stronie ekranu) podczas słuchania dowolnego utworu, albumu lub podcastu.
  • Wybierz z listy rozwijanej „Snapchat”, w efekcie czego aplikacja otworzy nowy Snap z pełną grafiką albumu.
  • Zedytuj i wyślij snap do kilku osób lub do swojej relacji!

Nowa funkcja jest już dostępna na wszystkich urządzeniach z iOS i Androidem. Jeśli więc macie ochotę pochwalić się tym, że słuchacie właśnie nowej płyty Toola, Snapchat już was nie ogranicza.

Zobacz także:  Pierwszy raz od 30 lat winyl może mieć większą sprzedaż od CD

Korzystacie jeszcze ze Snapchata?

Tagi: Duperele