05.03.2019 15:26

Staruszka pozowała do zdjęcia na lodowym tronie, gdy ten oderwał się od lądu. Syn fotografował, jak odpływała w morze

Polowanie na widowiskowe zdjęcia z wakacji nie jest najwyraźniej domeną tylko i wyłącznie pokolenia selfie. Pokazała to historia Judith Streng, która podczas wizyty na Islandii zapragnęła mieć zdjęcie na małej górce lodowej. Rozsiadła się na niej w zdecydowanie złym momencie.

babcia na lodowym tronie
foto: kadr z wideo

Na swoje usprawiedliwienie dziarska staruszka wskazuje, że fragment na którym usiadła wyglądał jak tron i wydawał się być idealnym miejscem do zrobienia zdjęcia.

Gdy Judith Streng usiadła wygonie na lodzie, poczuła jak zadrżał on od uderzenie większej fali, po czym zaczął obsuwać się do wody. Nie wystarczyło czasu na ucieczkę i kobieta mogła tylko obserwować, jak siedząc na lodowym okruszku oddala się coraz dalej od brzegu.

W wycieczce na Islandię kobiecie towarzyszył jej syn, który był odpowiedzialny za dokumentację fotograficzną. Swoje obowiązki wziął nad wyraz poważnie, gdyż powstało całkiem sporo fotek pokazujących, jak Judith otaczana była wzburzonymi falami.

Seks na Lotnisku Chopina
Seks na Lotnisku Chopina
Przeczytaj także Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Staruszka pozowała na górce lodowej, gdy ta złamała się i zaczęła dryfować ku morzu

Mężczyzna podzielił się swoimi fotkami z synem – opisy zdjęć dodawał wiedząc, że staruszka została uratowana przez statek, który akurat przepływał w okolicy.

Staruszka - która na zdjęciach pozowała niezłomnie - przyznała, że nie spodziewała się takiej przygody:

"

Myślałam, że jest bezpiecznie. Wcześniej na lodzie była jedna dziewczyna, potem dwie w tym samym czasie, i nic nie wskazywało na to, że jest groźnie. Na szczęście nie ważę zbyt dużo, więc unoszenie się ze mną nie było dla lodu zbyt trudne. "

Zobacz także: >> Mapa Śmierci Selfie << 

Pogoń za widowiskowymi zdjęciami potrafi być śmiertelnie groźna – jak bardzo, można sprawdzić na Mapie Śmierci Selfie, na której pokazywane są miejsca i powody zgonów osób cykających sobie pamiątkową fotkę.

Robicie sobie ekstremalne zdjęcia z wakacji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele