21.12.2016 14:53

Sylwester z Andrzejem Dudą opanował Facebooka

Szykuje się największa impreza noworoczna w historii naszego kraju, na której obecność potwierdzili najwięksi i najbardziej znani...

Sylwester z Andrzejem Dudą opanował Facebooka
foto: Facebook.com/Sylwester z Andrzejem Dudą

Brak planów na Sylwestra spędza Wam sen z powiek i coraz bardziej utwierdzacie się w przekonaniu, że przyjdzie Wam spędzić ostanie godziny 2016 roku płacząc przy coraz cichszych dźwiękach „The Sound Of Silence” w wersji Disturbed? Nic z tych rzeczy.

Polscy użytkownicy Facebooka wiedzą już, że jedyna impreza, na której warto pojawić się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia, to Sylwester z Andrzejem Dudą. Udział w wydarzeniu zadeklarowało już ponad 80 tysięcy osób, w tym znane sławy i słynne osobistości. Uczestnicy będą mieli szansę spotkać m.in. Piotra Fronczewskiego, który zadeklarował pełnienie roli DJ-a podczas przewidzianego dancingu, Hankę Mostowiak, która prosi jedynie, żeby na parapetówce nie było kartonów oraz Karola Strasburgera, który obiecał, że przyniesie ze sobą suchary.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawi się na sylwestrowej imprezie. 

Oczywiście wszystkie wiadomości zostały przesłane z fake'owych kont, których użytkownicy zmienili jedynie zdjęcie profilowe oraz imię i nazwisko. Czy osoby, pod które podszyli się internauci już wkrótce będą dociekać swoich praw w sądzie? Jedno jest pewne - na pewno nie zrobi tego Magik.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele