15.12.2019 11:00

Szturm na nowy sklep Xiaomi. Kilka osób zostało rannych w tłumie: "Zagniotą nas tu!"

W sieci pojawiły się nagrania ze szturmu na nowy sklep Xiaomi w Galerii Mokotów. Kilka osób zostało rannych. Z powodów bezpieczeństwa akcja promocyjna została odwołana.

Promocja w sklepie Xiaomi w Galerii Mokotów
foto: kadr z wideo

14 grudnia 2019 w Galerii Mokotów w Warszawie zaplanowano otwarcie nowego sklepu Mi Store. Z tej okazji klienci mogli zakupić produkty Xiaomi w bardzo atrakcyjnych cenach - zniżki w przypadku niektórych rzeczy dochodziły nawet do 90 %. Okazało się jednak, że chętnych było tak dużo, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kilka osób zostało rannych.

Szturm na nowy sklep Xiaomi. Kilka osób zostało rannych w tłumie: "Zagniotą nas tu!"

Jak podaje finanse.wp.pl, chociaż Galeria Mokotów jest otwierana o godzinie 10.00, to już od 7:00 przed wejściem ustawiali się pierwsi klienci, dochodziło do omdleń. Gdy tylko otworzono drzwi domu handlowego, tłum zaczął napierać. Dochodziło do przepychanek, kilka osób zakończyło walkę o Xiaomi z podbitymi oczami i zakrwawionym nosem. Na miejsce została wezwana policja.

W sieci pojawiło się nagranie z samego środka tłumu. Słychać na nim, jak jedna z kobiet krzyczy: " Zagniotą nas tu!".

przejazd kolejowy
przejazd kolejowy
Przeczytaj także O włos od tragedii na przejściu kolejowym. PKP pokazało film z nieodpowiedzialnym kierowcą [WIDEO]

O godzinie 10:34 na fanpage'u Galerii Mokotów na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że z powodów bezpieczeństwa sklep Mi Store został zamknięty. Zainteresowani promocją Xiaomi powinni kontaktować się z organizatorami.

Gdy tylko ogłoszono promocję w nowym sklepie Xiaomi przewidywano, że zainteresowanie będzie ogromne, ale to co widać na powyższym nagraniu przechodzi ludzkie pojęcie...

Tagi: Duperele