03.08.2017 15:03

UberEATS dostarczy Wam obiad na piknik

Rzeki szum, ptaków śpiew, głodna plaża pośród drzew – wypoczywanie na łonie natury potrafi pobudzić apetyt. Żeby zaopatrzyć się w jedzenie nie trzeba nawet opuszczać koca – UberEATS dowiezie potrzebującym posiłek, a nawet piwo*.

UberEATS dostarczy Wam obiad na piknik
foto: Karin Beate Nøsterud, CC BY 2.5 DK

Z nowej usługi mogą skorzystać warszawiacy, którzy wypoczywają po cywilizowanej części Wisły – UberEATS dowiezie im zamówione posiłki wprost na bulwar Flotylli Wiślanej.

Najwyrażniej pomysł obiadów, podwieczorków, deserów, kolacji (może nawet ze śniadaniem) spożywanych w towarzystwie królowej polskich rzek przypadł mieszkańcom stolicy do gustu, UberEATS postanowił bowiem zwiększyć liczbę punktów, w których można odebrać zamówione posiłki.

Od czerwca można było to robić odwiedzając popularne Hocki Klocki – teraz UberEATS zorganizował dwa dodatkowe punkty, w którym serwowane będą zamówione specjały. Dostaw wprost na koc jak na razie nie przewiduje się.

foto: zrzut ekranu

Sam proces zamówienia wygląda standardowo – po wpisaniu swojego adresu jako bulwarów można zobaczyć, z jakich restauracji i barów można sprowadzić sobie posiłki.

W grę wchodzą także napoje, w tym piwo – chociaż ta oferta oznaczona jest gwiazdką, jako że zamówić można co najwyżej trunek bezalkoholowy.

Koszt dostawy to 7,99 zł – zamawiać można z tego samego konta, z którego przyzywa się transport Ubera.

Usługa wystartowała w Warszawie w lutym 2018 roku i stopniowo obejmuje całe miasto. Dostawca przygotował nawet specjalną mapkę, na której pokazał gusta kulinarne okazywane przez mieszkańców poszczególnych dzielnic.

Co zazwyczaj robicie na pikniku?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Duperele