10.01.2018 12:52

Wdowa po kalkulatorze chce poślubić Tetrisa

20-latka zakochała się bez pamięci w grze Tetris – potrafi spędzać z nią nawet 12 godzin dziennie. Postanowiła więc ten związek sformalizować i oficjalnie wstąpić w związek małżeński.

Wdowa po kalkulatorze chce poślubić Tetrisa
foto: kadr z wideo

Noorul Mahjabeen Hassan, posługująca się w sieci pseudonimem Fractal Tetris Huracan, swoją pierwszą miłość przeżyła mając 16 lat. Wybrankiem jej serca stał się kosztujący 150 dolarów kalkulator TI-NSpire CX.

Młoda kobieta przyznała, że podczas korzystania z gadżetu czuła szczególną bliskość i intymność, wzniecaną tylko jej zamiłowaniem do matematyki. Fractal Tetris Huracan pokazała swoje oddanie kalkulatorowi, zabierając go ze sobą jako partnera na bal.

Pierre – kalkulator otrzymał takie imię na cześć Pierre’a De Fermata – miał jednak wypadek i musiał być zastąpiony innym modelem. To było już jednak coś innego i uczucie wygasło.

Na scenę wszedł wtedy Tetris i całkowicie skradł serce 20-latki.

"

Chcę móc powiedzieć, że jestem żoną Tetrisa i mieć odpowiednią ceremonię, chcę żeby była na niej moja rodzina i moim znajomi. To byłoby oficjale potwierdzenie mojego uczucia, powiedziałabym że go kocham i chcę to udowodnić zmieniając nazwisko na panią Tetris. "

Fractal Tetris Huracan opisuje się jako osoba „obiektoseksualna” – jak do tej pory nie zainteresował jej żaden człowiek, o szybsze bicie serca przyprawiały ją za to urządzenia. W wieku 10 lat zadurzyła się w nawigacji GPS, w oko miał wpaść jej także iPod.

Do ślubu jednak jeszcze daleka droga – studentka stwierdziła, że najpierw musi ukończyć studia. Zajmie to jej jeszcze przynajmniej 2 lata. Przyszła pani Tetris ma nadzieję, że wychodząc z szafy przysłuży się innym obiektoseksualnym osobom, które nie mają takiej odwagi.

A Wy kogo chcielibyście poślubić?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele