25.09.2017 14:29

Hykker SmartyFit 2 z Biedronki - warto kupić?

Jeśli poszukujcie inteligentnego towarzysza dziennych trudów i nocnych spoczynków, możecie kupić go po taniości w Biedronce. W sieci sklepów pojawiła się opaska Hykker SmartyFit 2.

Hykker SmartyFit 2 z Biedronki - warto kupić?
foto: materiały prasowe

Nie jest to co prawda hit na miarę Świeżaków, właściciel lub właścicielka gadżetu nie ma więc co liczyć na propozycje seksu w zamian za odstąpienie pożądanego dobra – opasce wycenionej na 69,90 zł warto jednak się przyjrzeć.

W porównaniu do modelu pierwszej generacji – który, swoją drogą, był o dobre 10 zł tańszy - Hykker SmartyFit 2 znacznie urósł i przypomina teraz wyglądem konstrukcje największych światowych producentów.

W atrakcyjnym ciele znalazł się ciekawy duch. Gadżet, osadzona w elastycznej bransolecie z miłego w dotyku tworzywa, potrafi zaspokoić ciekawość większości miłośników aktywnego ruchu i nocnego bezruchu.

Hykker SmartyFit 2 zmierzy liczbę oddanych kroków, poda przemierzony dzielnie dystans, wyliczy wydatek energetyczny w postaci spalonych kalorii oraz powie, jak dobrze i długo nam się spało.

Po sparowaniu ze smartfonem poprzez aplikację GetFit2.0 możemy przeglądać te dane w bardziej wygodny sposób. Trzeba tylko pamiętać, że pobranie informacji nie jest wykonywane automatycznie – synchronizacja następuje po wybraniu odpowiedniej opcji w programie.

Aplikacja pozwala także na zdalne robienie zdjęć smartfonem – niestety, możliwe jest to tylko przez wbudowany program do obsługi aparatu, przez co jakość fotek odbiega od tych wykonywanych przez rozwiązanie producenta.

Inteligentna część opaski wkładana jest do elastycznej bransolety – żeby naładować wbudowany akumulator, pozwalający według producenta na cały tydzień monitorowania aktywności (a w praktyce na połowę tego czasu), należy wkładkę wyjąć i podłączyć do ładowarki przez port micro-USB.

Informacje wyświetlane są na ekranie OLED – oprócz wspomnianych już danych o aktywności fizycznej pełni on także rolę zegarka oraz wyświetla powiadomienia.

Odporność na kurz i zachlapanie została potwierdzona certyfikatem IP54. Opaska Hykker SmartyFit 2 jest dostępna w kolorze czarnym, zielonym i niebieskim.

Korzystacie z takich inteligentnych gdżetów?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gadżety