27.11.2017 16:23

Hykker Touch BT – światłość na Bluetooth z Biedronki

Google ma głośnik Home, Amazon ma Echo, a Hykker oferuje Touch BT - sprzęt z Biedronki, na który zasługujemy i którego potrzebujemy. To kaganek muzycznej oświaty, który można nieść przez życie po zostawieniu w kasie 50 złotych.

Hykker Touch BT – światłość na Bluetooth z Biedronki

To głośnik. To lampka. To zestaw głośnomówiący. To odtwarzacz MP3. To kolorowy wzmacniacz nastroju. Hykker Touch BT to kilka urządzeń zaklętych w jednej obudowie – i jak nazwa wskazuje, jego obsługa możliwa jest za pomocą dotyku.

Z gadżetem łączy się bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth, w razie potrzeby można także skorzystać z gniazda wejściowego minijack 3,5 mm. Jakość dźwięku jest zaskakująco dobra i naprawdę nie ma co narzekać, pamiętając o cenie sprzętu wyposażenia modelu Hykker Touch BT w jeden głośnik mono. Łatwo o tym zapomnieć, wsłuchując się w odtwarzaną muzykę - gadżet sprawia niespodziankę zdecydowanie in plus.

foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

Jeśli oczekujemy czegoś więcej, można zainteresować się modelem Hykker Sound Storm, który gra w stereo i który jest dostępny w Biedronce za 111 zł.

Zawiedzeni będą tylko fani basów – podłoga nie podskakuje, gdy Hykker Touch BT gra. Biurko za to tak, i nawet nie trzeba do tego maksymalnej głośności.

W swojej podstawowej formie gadżet wygląda niepozornie – na białej obudowie wyraźnie wyróżniają się tylko oznaczenia producenta. Po bliższym spojrzeniu można zauważyć klawisze sterujące oraz (pomalowaną na biało) maskownicę, umieszczoną na górze urządzenia (choć to, jak okaże się za chwilę, jest kwestią umowną).

foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

W mgnieniu oka Hykker Touch BT potrafi przetransformować się w przebój każdej imprezy – dotknięcie maskownicy rozpala światłość. Może służyć jako zwyczajna lampka rozświetlająca mrok bielą (choć czytanie przy niej może być zbyt męczące), świecić w kilku równych barwach, albo płynnie wić się między kolorami reagując przy tym (lub nie) ma odtwarzaną muzykę.

Przełączanie między trybami pracy jest proste – wystarczy dotknąć lekko maskownicy, żeby przełączyć się na następny. Dłuższe zbliżenie zaowocuje przejście z bieli do kolorów lub odwrotnie.

W praktyce wygląda to tak:

Hykker Touch BT potrafi odgrywać muzykę wprost z karty micro-SD – w zależności od preferencji dotyczących efektów świetlnych, energia zawarta w akumulatorze o pojemności 800 mAh może wystarczyć nawet na 5 godzin odtwarzania z dala od źródeł energii.

Głośnik może ponadto pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Nie jest to jednak koniec jego możliwości – ma jeszcze jednego asa w rękawie.

foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

W dolną część obudowy wpasowany jest bowiem metalowy element, na którym można zawiesić Hykkera Touch BT i korzystać z niego jako latarni.

Głośnik dostępny jest w sieci sklepów Biedronka od 27 listopada 2017 w cenie 49,99 zł. Jeśli szukacie ciekawego gadżetu na prezent lub też rozglądacie się za praktycznym i mobilnym urządzeniem dla siebie – nie ma co się wahać ani chwili.

Co przydałoby się Wam bardziej?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gadżety