12.02.2019 10:41

LoveSync – przycisk do dyskretnego zamawiania seksu

Twórcy gadżetu LoveSync przekonują, że po wprowadzenie przycisku do sypialni prowadzi do częstszego uprawiania seksu. Unika się także krępujących sytuacji odrzucenia, gdy jedna ze stron nie ma akurat chęci na łóżkowe igraszki.

LoveSync
foto: kadr z wideo

LoveSync szuka właśnie chętnych do intensyfikacji życia intymnego – pomysłodawcy chwalą się, że przeprowadzone na całym świecie badanie wskazują na potencjalne zwiększenie częstotliwości uprawiania seksu przez pary stosujące przycisk w ponad 50% przypadków.

Zasada działania gadżetu jest prosta – każdy z partnerów dysponuje własnym przyciskiem, który może nacisnąć, gdy pojawi się u niego przemożna ochota na skonsumowanie wdzięków swojej miłości.

Jeśli druga połówka wyrazi taką ochotę w tym samym czasie – LoveSync zaczyna dawać znaki, że należy przejść do akcji. Jedno naciśnięcie gadżetu rozgłasza zgodę przez 15 minut, dwa ustalają okienko na godzinę, trzy oznaczają czekanie na seks przez 3,5 godziny, cztery to zgoda na seks trwająca 8 godzin, pięć zaś to gotowość wzięcia partnera w obroty objęcia przez całe 24 godziny.

Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]
Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]
Przeczytaj także Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]

LoveSync - przycisk do informowania partnera, że ma się ochotę na seks

Twórcy gadżetu przekonują, że ich dzieło nie jest tylko zabawką i rozwiązuje istotny problem pojawiający się w związkach – coraz rzadsze inicjowanie seksu spowodowane sytuacjami, w których zostało się z różnych powodów odrzuconych.

Naciśnięcie przycisku ma być sposobem na dyskretne wybadanie, czy druga połówka znajduje się w nastroju na igraszki – jeśli w trakcie wybranego okienka oczekiwania drugi gadżet nie zostanie naciśnięty, partner nie dowie się, że mieliśmy na niego ochotę i nie zostanie to potraktowane jako odrzucenie.

Zobacz także: >> Polska sekszabawka wibruje i prowadzi statystyki <<

Twórcy gadżety LoveSync chwalą się, że przycisk jest anonimowy w użytkowaniu – jeśli nie damy się przyłapać z nim w ręku, nie da się go usłyszeć, gdyż nie wydaje dźwięku kliknięcia.

Para przycisków została wyceniona na 57 dolarów – w trakcie kampanii na Kickstarterze można kupić zestaw LoveSync za 44 dolary. Dostawy zostały zapowiedziane na sierpień 2019 roku.

Stosowalibyście?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety