25.11.2016 12:50

30 darmowych gier na 30-lecie Ubisoftu

Ubisoft z okazji trzydziestych urodzin studia od kilku miesięcy prowadzi akcję promocyjną, w której co miesiąc otrzymywaliśmy darmowy dostęp do wybranego tytułu. Francuzi postanowili jednak przyśpieszyć przed Świętami i ogłosili kolejną darmową ofertę dla fanów.

30 darmowych gier na 30-lecie Ubisoftu
foto: 30days.ubi.com

Tym razem studio Ubisoft wzięło przykład z kalendarzyków adwentowych w formie bombonierek, z których każdego dnia możemy zjeść po jednej czekoladce. Tyle tylko, że w promocji serwisu Uplay zamiast czekoladek, każdego dnia dostaniemy inną darmową grę do ściągnięcia. Pracownicy Ubisoft są widocznie przed Świętami w doskonałych humorach, bo tym razem postanowili codziennie dawać dostęp do innej gry, dzięki czemu regularni bywalcy ich serwisu staną się posiadaczami aż 30 produktów z bogatych zasobów studia.

Wśród wcześniejszych darmowo udostępnionych tytułów były takie gry, jak Książę Persji: Piaski Czasu, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, a w bieżącym miesiącu możemy ściągnąć Far Cry 3: Blood Dragon beż żadnych opłat i przeżywać emocje związane z postapokaliptyczną przygodą cyberkomandosa Rexa Colta przez długie godziny.

Dla osób, które ze wszystkich tych zróżnicowanych produkcji najchętniej wracają do uroczego stworka bez rąk i nóg (ale za to z dłońmi i stopami), Ubisoft ma specjalny prezent – pierwszą z trzydziestu darmowych gier będzie mobilna wersja Rayman Classic, dzięki której odświeżymy sobie wspaniałe czasy platformówek. Widocznie francuskie studio jest dumne z serii, bo to już kolejny raz, kiedy za pomocą Raymana promuje się wśród odbiorców.

Aby stać się posiadaczem każdej z 30 gier, jakie podaruje graczom francuskie studio wystarczy założyć lub zalogować się na swoje ubisoftowe konto na stronie promocji, gdzie każdego dnia przed upływem końca naszej adwentowej bombonierki będzie czekał na nas kolejny smakołyk.

ubisoft 30

Przy okazji promocji studio zaznacza, że akcja trwa jedynie przez miesiąc, a gry trafiają do nas w formie darmowych podarunków, których nie można sprzedać:

"

Operacja 30 Dni Podarunków trwa od 24 listopada 2016 od godziny 09:00 do 23 grudnia 2016 do godziny 23:59. Dostępne zasoby pobieracie za pośrednictwem swojego konta Ubisoft jako darmowe podarunki. Nie można ich odsprzedać ani wymienić na pieniądze. "

Jeśli jeszcze mało Wam Raymana – pokazywaliśmy, jak miała wyglądać pierwotna wersja tej klasycznej, gatunkowej pozycji. Platformówka miała pierwotnie trafić na SNES-a i choć ta wersja była uznana za zaginioną, twórcy serii, Michelowi Ancelowi udało się odnaleźć kartridż z działającą grą, a swoim znaleziskiem podzielił się ze światem.

Ostrzycie zęby na kolejne darmowe gry ze stajni Ubisoftu?

Maciej Daszuta
Tagi: Gry