23.06.2017 17:34

Arkadiusz Jakubik: zostałem rozdziewiczony przez grę >observer_

Ceniony polski aktor i wokalista wcielił się w jedną z postaci w grze >observer_ - polskim horrorze, który reklamuje się pytaniem „A gdyby tak ktoś zhakował twoje lęki?”Dla Jakubika okazało się to być naprawdę mocnym przeżyciem – mówi o „wielkiej przyjemności”.

Arkadiusz Jakubik: zostałem rozdziewiczony przez grę >observer_
foto: kadr z wideo

Twórcy gry >observer_ udostępnili nagranie pokazujące prace nad nagraniem sesji motion capture Janusa, odgrywanego przez Arkadiusza Jakubika. Dla aktora było to najwyraźniej ciekawe doświadczenie – i nie chodzi tylko o to, że boi się horrorów.

Artysta po raz pierwszy brał udział w sesji śledzenia ruchu na potrzeby gry – jak stwierdził w wywiadzie podsumowującym jego występ, został w ten sposób rozdziewiczony, i było to dla niego wielką przyjemnością.

Zobaczcie sami:

Akcja >observera_ rozgrywa się w Krakowie w roku 2084. Gracz wciela się w postać detektywa neuronowego – w opisie stanowiska pracy tego stróża prawa znajdują się wpisy o hakowaniu i przejmowaniu umysłu przestępców.

Wiadomość otrzymana od zaginionego syna otwiera śledztwo, podczas którego trzeba będzie patrzeć na świat oczami kryminalistów i ich ofiar i podczas poszukiwania informacji zmagać się z ich lękami i fobiami. O tym, że nie jest to produkcja dla ludzi o słabych nerwach można przekonać się próbując odwiedzić profil gry na Steamie – naszym oczom pokaże się wtedy taki komunikat:

foto: zrzut ekranu

Grę tworzy Bloober Team – autorzy Layers of Fear. Tytuł pokaże się w sprzedaży w lecie 2017 roku.

Wygląda na to, że to będzie dobry czas dla fanów polskich gier – 23 czerwca 2017 roku do sprzedaży trafiło oficjalnie Get Even. Tytuł, nazwany horrorem psychologicznym, wydaje się oferować zbliżone do >observera_ klimaty.

Zagracie w >observera_?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry