21.08.2017 12:37

Blizzard stawia graczom lody w Warszawie

Śmiałkowie, którzy pofatygują się osobiście na trasę promocyjną Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza będą mogli sprawdzić swoją odporność na chłód konsumując „Rożka Mrozu”.

Blizzard stawia graczom lody w Warszawie
foto: kadr z wideo

Do Warszawy zawitała ciężarówka odbywająca po Europie tournée z okazji premiery rozszerzenia do Hearthstone noszącego nazwę Rycerze Mroźnego Tronu. Celem pojazdu są targi Gamescom 2017, w międzyczasie w ramach promocji Blizzard daje możliwość posmakowania premiery graczom.

Ciężarówkę można znaleźć na terenie centrum handlowego Arkadia – na darmowy wikt i możliwość rozegrania partyjki w popularną karciankę można liczyć w godzinach 12-20.

Dla fanów Hearthstone przygotowano nie tylko poczęstunek:

"

Dla odwiedzających mamy rożki oraz mrożone napoje, a także darmowe Wi-Fi, dzięki któremu można rozegrać kilka partyjek w Hearthstone. Na miejscu będą również obecni cosplayerzy oraz ogromna ramka karty do Hearthstone, więc zachęcamy do fotografowania. Zdjęcia można udostępniać w mediach społecznościowych z tagiem #IceCreamCitadel, żeby zyskać szansę wygrania różnych gadżetów. "

Gra karciana Blizzarda cieszy się duża popularnością na scenie e-sportowej – na całym świecie rozgrywane są turnieje z wysokimi nagrodami dla zwycięzców.

Na osiągnięcie podobnego sukcesu na nadzieję nasz rodzimy CD Projekt Red, który tworzy GWINTA – wiedźmińska grę karcianą. Pojawi się w niej sam Geralt z Rivii, przed którym stawiane będą rozmaite zadania – aby je wykonać, trzeba będzie wygrać pojedynki toczone za pomocą kart.

Połakomicie się na lody od Blizzarda?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry