22.05.2017 12:01

Bohaterki Sniper Ghost Warrior 3 w nagiej sesji dla Playboya

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zaliczyć grę Sniper Ghost Warrior 3, to z pomocą przychodzi polski Playboy - w magazynie odarto z tajemnic kobiety spotykane podczas rozgrywki przez głównego bohatera.

Bohaterki Sniper Ghost Warrior 3 w nagiej sesji dla Playboya
foto: materiały prasowe

O tym, że twórcy gier przelewają swoje marzenia w kształty bohaterek swoich tytułów wiemy od czasów Lary Croft. Także fani lubią zajrzeć, co kryje się pod obcisłymi kostiumami swoich ulubionych heroin.

Co bardziej uzdolnieni programistyczni tworzyli nawet autorskie poprawki do gier, które umożliwiały podziwianie bohaterek tak, jak je grafik 3D stworzył.

CI Games - polskie studio stojące za serią Sniper Ghost Warrior - poszło o krok dalej - wysłało do Playboya Lydię i Raquel, dwie kobiety zawracające w głowie bohaterowi gry. Być może ich gołe zdjęcia pozwolą łatwiej rozwiązać sercowe rozterki prowadzonej postaci - w końcu podjęcie odpowiedzialnej decyzji wymaga poznania całokształtu zagadnienia i bacznemu wybadaniu wszystkich szczegółów.

foto: materiały prasowe

Twórcy gry przekonują, że sesja zdjęciowa - połączona z wywiadami z bohaterkami Snipera 3 - pozwoli lepiej poznać świat rozgrywki.

Sniper Ghost Warrior 3 zadebiutował w sprzedaży pod koniec kwietnia 2017 roku. Do redakcji Antyradio.pl nie dotarły jednak pikantne fotki bohaterek - twórcy gry uznali, że naszych czytelników bardziej zainteresują winylowe krągłości.

To nie pierwszy raz, gdy wirtualna kobieta trafia na rozkładówkę Playboya - polscy czytelnicy mogli zobaczyć, czym cieszy się Geralt obcując na co zień z ognistą Triss Merigold.

foto: materiały prasowe

Nie oznacza to, że heteroseksualne  miłośniczki Wiedźmina muszą obejść się smakiem - oficjalne wcielenie Geralta z Rivii, Maul Cosplay, przygotował dla nich kalendarz z gorącymi scenami znanymi z kart książek.

Najlepszą nagą sesję ma:

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry