21.11.2017 11:17

Brütal Legend za darmo

Drugiego takiego tytułu można z pentagramem szukać – jej ścieżkę dźwiękową tworzy ponad 100 metalowych utworów, w akcję włączają się osobiście Lemmy Kilmister, Rob Halford, Ozzy Osbourne i Lita Ford, a główny bohater grany jest przez Jacka Blacka.

Brütal Legend za darmo
foto: materiały prasowe

Brütal Legend to jedna z tych niedocenianych perełek, która wśród fanów uchodzi za kultową, jednak nie udało się jej wypłynąć na szerokie wody. Teraz, dzięki akcji Humble Bundle, można ją mieć za darmo – wystarczy mieć konto w serwisie i dokonać kilku kliknięć myszką.

W zamian otrzymamy klucz na Steam, dzięki któremu będziemy mogli zapoznać się z tą ciekawą produkcją.

Brütal Legend opowiada historię walki o prawdę, dobro i sprawiedliwość za pomocą metalu. Recenzenci wrzucili ją do szufladki „przygodowej gry akcji z elementami strategii rzeczywistego” – celem głównego bohatera jest zdobycie sceny koncertowej demonicznych postaci prześladujących mieszkańców krainy żywcem wyjętej z okładem albumów metalowych.

O swoim zaangażowaniu w produkcję chętnie opowiadały gwiazdy metalowego firmamentu:

Grę można pobrać za darmo z tej lokalizacji. Trzeba się jednak spieszyć – oferta wygasa w środę 22 listopada 2017 o godz. 18:00. Warto przekazać dobre wieści znajomym, zanim będzie za późno.

Co sądzicie o Brutal Legend?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry