23.08.2017 12:38

CD Projekt RED przygotował „Grę o tron” w świecie Wiedźmina

Jeszcze w 2017 roku fani Wiedźmina otrzymają kampanię fabularną , w której pokierują staraniami królowej Meve w walce o kontrolę nad Królestwami Północy. Wojna Krwi to dodatek do GWINT-a, czyli Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

CD Projekt RED przygotował „Grę o tron” w świecie Wiedźmina
foto: materiały prasowe

Angielski tytuł dodatku to „Thronebreaker”, a CDP RED obiecuje „podróż pełną zniszczeń i zemsty”. W oficjalnym polskim opisie Wojny Krwi znalazło się sporo ciekawych smaczków, dających nadzieję na interesującą rozgrywkę:

"

GWINT: Wojna Krwi to mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane.

Przemierzaj nowe, pełne poruszających przygód, zakątki wiedźmińskiego świata, zbieraj cenne zasoby służące do rozbudowywania armii i sprawdź się w bitwach fabularnych, które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry. "

Twórcy gier osadzonych w uniwersum Wiedźmina przygotowali także zwiastun filmowy nadchodzącego dodatku:

GWINT: Wojna Krwi ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na więcej informacji o kampanii fabularnej – w tym o cenie – trzeba jeszcze poczekać.

Zdecydowane więcej wiemy o wydaniu cyklu Wiedźmin w limitowanej, kolekcjonerskiej edycji w steelbookach – pierwsza część jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie poniżej 50 zł.

Gracie w GWINTA-a?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry