05.08.2016 11:41

Call of Duty: Black Ops III za darmo na Steamie

Nie macie planów na najbliższy weekend? Jeżeli nawet je macie, to prawdopodobnie właśnie uległy zmianie, gdyż Call of Duty: Black Ops III będzie dostępne za darmo w sklepie Steam.

Call of Duty: Black Ops III za darmo na Steamie
foto: materiały prasowe

Usługa Steam Free Weekend zgotowała fanom strzelanin typu FPS dużą niespodziankę. Gra wydana przez Activision Blizzard i oferowana przez nią singleplayerowa kampania będą dostępne zupełnie za darmo w dniach 6-7 sierpnia 2016 roku. Niestety jednak z pierwszą minutą 8 sierpnia tytuł zniknie wraz z zakończeniem promocji.

W ubiegłych tygodniach na Steamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sprawdzić takie tytuły, jak ARK: Survival Evolved oraz Rainbow Six Siege. Przyszła pora na zagranie w tytuł, którego akcja rozgrywa się w 2065 roku, czyli 40 lat po ataku bezzałogowych statków powietrznych zorganizowanym przez Raula Menendeza. Możecie go znaleźć pod TYM linkiem.

Gra ukazała się nie tylko na komputery, ale także na platformy PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Rozgrywkę kampanii dla pojedynczego gracza można ukończyć w ok. 12 godzin. Macie zatem w najbliższy weekend wystarczająco dużo czasu na przejście tytułu. Co jest nam w stanie zaoferować Call of Duty: Black Ops III? Odpowiedź na to pytanie przynosi poniższe wideo z gameplayem:

Call of Duty: Black Ops III można nabyć na Steamie na stałe. Sklep oferuje promocję na tytuł - jego koszt to 30 euro, czyli ok. 130 zł. Wersja pudełkowa w pierwszym lepszym sklepie jest jednak niewiele droższa.

Pełna wersja Call of Duty: Black Ops III łączy w sobie trzy tryby gry: Kampanię, Multiplayer i Zombie. Kampanię można rozegrać w trybie kooperacji dla 4 graczy online, bądź w trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza. Multiplayer zapewnia nowe sposoby na awans, rodzaje personalizacji i wyposażenia. Zombie to zaś nowa fabuła.

Wszystkich fanów świata „Gwiezdnych wojen” zapewne zainteresuje fakt, że od 18 lipca 2016 roku na Steamie znalazła się 10-minutowa gra Star Wars: Trials on Tatooine. Udostępniono ją za darmo, podobnie jak wcześniej Limbo, ale aby móc z niej skorzystać trzeba posiadać hełm wirtualnej rzeczywistości.

To co robicie w najbliższy weekend? :)

Robert Skowronski
Tagi: #Gry