07.12.2018 14:47

Crash wraca za kierownicę z obrotami podkręconymi na maksa

Crash Team Racing wraca w wersji Nitro-Fueled – wyścigi gokartów z lisem Crashem, jego przyjaciółmi i wrogami nigdy jeszcze nie wyglądały tak dobrze. I szybko.

Crash Team Racing Nitro-Fueled
foto: materiały prasowe

Są dwa rodzaje graczy – ci, którzy wolą Super Mario Kart i tacy, którzy uwielbiają Crash Team Racing. Dla tych drugich mamy dobrą wiadomość – gra powraca w odnowionej i podkręconej wersji.

Crash Team Racing Nitro-Fueled odtworzono od podstaw korzystając z nowożytnych zdobyczy graficznych.

"

Fani będą mogli oglądać miny Crasha i jego przyjaciół w pięknych detalach, podczas gdy prowadzone postaci będą śmigać po oryginalnych torach. "

Sądząc po zwiastunie – szykuje się naprawdę ostra zabawa:

Crash Team Racing Nitro-Fueled – powrót wyścigów gokartów

Twórcy zapowiadają, że w Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie można grać z przyjaciółmi zarówno w trybie online, jak i korzystając z podzielonego ekranu. Gra będzie też oferować tryb rozgrywki jednoosobowej.

Crash Team Racing Nitro-Fueled nie będzie przy tym zwykłym remasterem, pokazującym po prostu grę w lepszy graficznie sposób – żeby należycie uczcić 20-lecie serii, dodano „tony” nowości, w tym animacje i „przejawy osobowości”, którym oryginalne platformy nie były w stanie podołać.

crash_nitro_02

Na pewno powrócą ulubieńcy fanów, czyli Coco i Dr. Neo Cortex. W grze pojawią także stare i znane tryby - Adventure, Arcade Single Race i Cup Race, Time Trials oraz Battle Mode.

Ściganie się w Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie można rozpocząć 21 czerwca 2019 roku. Zagrać będzie można na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

A Wy którą grę wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet