11.09.2019 10:39

"Cywilizacja VI" otrzymała tryb battle royal

Prawdopodobnie żaden fan "Cywilizacji" nie powiedział w życiu, że to, czego potrzebuje jego ulubiona gra, to battle royal.

battle royal cywilizacjia
foto: youtube sid meier's civilization

Czasami jednak twórcy gier wiedzą lepiej od samych graczy czego ci mogą pragnąć. Sądząc po trailerze, wydaje się, że w tym wypadku jest właśnie tak. Ponieważ określenie battle royal to tylko skrót myślowy, gdy patrzymy na "Red Death".

Nowy tryb to multiplayer, w którym pojawiają się nowe frakcje, postaci i jednostki. Świat został pochłonięty przez Apokalipsę, a celem każdego gracza jest dostanie się do ostatniego statku kosmicznego opuszczającego Ziemię. W międzyczasie musi mordować przeciwników i starać się nie zbliżać do "Czerwonej Śmierci", która zabija wszystko, czego dotknie.

call of duty modern warfare
call of duty modern warfare
Przeczytaj także "Call of Duty: Modern Warfare" jednak bez battle royal?

Battle Royal w Cywilizacji

Sądząc po komentarzach na YouTube, fani nie wyglądają na zachwyconych. Fakty jednak są takie, że to po prostu kolejny tryb, z którego możecie, ale nie musicie korzystać. Patrząc na to, jak przygotowano jego trailer, widać, że twórcy podchodzą do niego z przymrużeniem oka. Wydaje nam się, że również my powinniśmy zrobić dokładnie to samo.

Premiera "Red Death" zapowiedziana jest na drugą połowę września, gdy "Cywilizacja VI" otrzyma najnowszą aktualizacją. Tryb będzie dostępny dla wszystkich graczy na PC. I możecie udawać, że nie chcecie, ale i tak pewnie go przetestujecie. Nawet tylko po to, aby móc powiedzieć, że mieliście rację i battle royal to porażka.

Zobacz także:  19-latek dostał udaru mózgu od grania w battle royale

Sprawdzicie nowy tryb Cywilizacji?

Tagi: Gry