12.06.2018 10:48

Mads Mikkelsen i Norman Reedus w grze „Death Stranding”. Zobaczcie zwiastun z E3

Na konferencji Sony zaprezentowano długi, 8-minutowy zwiastun gry „Death Stranding”, w którym możemy zobaczyć fragmenty samej rozgrywki. Reżyserią produkcji zajął się Hideo Kojima, czyli twórca „Metal Gear Solid”.

Death Stranding
foto: kadr z wideo

Konferencja Sony na E3 przyniosła wiele nowych informacji na temat nadchodzących gier od japońskiego giganta. Jedną z nich jest niewątpliwie „Death Stranding”, czyli pierwsza produkcja Kojima Productions założonego przez Hideo Kojimę, twórcę serii „Metal Gear Solid” i jedną z najbardziej znanych postaci ze świata gier wideo.

Sam Kojima zajął się reżyserią „Death Stranding”, a w jego grze wystąpią tacy aktorzy i aktorki, jak Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux i Lindsay Wagner. Sony pokazało ponad 8-minutowy zwiastun produkcji, w której po raz pierwszy widzimy fragmenty pochodzące z samej rozgrywki. Cóż, zapowiada się bardzo... nietypowe doświadczenie:

Death Stranding w nowym zwiastunie

Motywem przewodnim nowej produkcji Kojimy ma być połączenie między życiem a śmiercią, o zależnościach między tymi dwoma zjawiskami w przyrodzie. Niestety, nawet oficjalny opis gry „Death Stranding” opublikowany przez Sony nie rzuca więcej światła na fabułę, czy sam świat przedstawiony w produkcji Kojima Productions.

"

Otoczony przez ramię śmierci na każdym kroku, Sam Bridges musi przeżyć w świecie zamienionym przez Death Stranding. Nosząc w rękach podniszczone resztki przyszłości, Sam wyrusza w podróż, której celem jest połączenie zniszczonego świata. Czym jest zagadkowe Death Stranding? Co Sam odkryje w czasie swojej podróży? Gra przełamująca wszelkie ramy gatunkowe odpowie na te i inne pytania. "

Kiedy pojawi się Death Stranding?

Na razie jednak nie wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli odkryć tajemnice przygotowane przez Kojimę i jego gwiazdorską obsadę z Reedusem i Mikkelsenem w rolach głównych.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Sony Death Stranding