28.07.2017 15:26

Diablo III za darmo przez weekend i jeden dzień dłużej

To będzie piekielnie dobra końcówka tygodnia dla osób, które żywią co prawda sympatię dla Pana Zniszczenia, ale jednocześnie na myśl o spotkaniu z nim czuły lekki niepokój. Do poranka 1 sierpnia 2017 można grać w Diablo III z dodatkiem Reaper of Souls zupełnie za darmo.

Diablo III za darmo przez weekend i jeden dzień dłużej
foto: materiały prasowe

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition zostało udostępnione osobom, które mają konto Xbox Live Gold i korzystają z konsoli Xbox One.

W ramach Dni grania za darmo można do woli przemierzać świat Sanktuarium i wybawiać go od panoszącego się za sprawą Diablo zła.

"

Gracze mogą się wcielić w jednego z ostatnich obrońców ludzkości – krzyżowca, barbarzyńcę, szamana, mnicha, łowczynię demonów lub czarownicę – i rozwijać swoją postać oraz zdobywać legendarne skarby i odkrywać nowe, niszczycielskie moce i zdolności. "

Grać można będzie zarówno w trybie jednoosobowym, jak i przez internet – jednocześnie w rolę obrońców uciśnionych mogą się wcielić maksymalnie 4 osoby.

Równocześnie przygotowano promocję dla osób, które w walce ze złem znajdą powołanie – cena Diablo III: Eternal Collection została obniżona o 35%, do kwoty 162,49 zł. W zestawie znajduje się dodatek Przebudzenie Nekromantów, wyceniony przez Blizzard na 59,99 zł.

Osoby, które zdecydują się na zakup podczas trwania bezpłatnego okienka dostępu do gry mogą liczyć na przeniesienie do pełnej wersji Diablo III postępów i przedmiotów zdobytych w ramach Dni grania za darmo.

Czy dopełniłeś obowiązków i pokonałeś zło w Diablo III?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gry