31.01.2019 15:47

Dzięki nowej polskiej grze możecie nauczyć się trudnego fachu dilera narkotyków

Drug Dealer Simulator to nowa gra od polskiego Movie Games – gracze będą mogli zrealizować dzięki niej plany zostania obrzydliwie bogatym narkotykowym bossem.

Drug Dealer Simulator
foto: materiały prasowe

W symulator dilera narkotyków zagramy jeszcze w 2019 roku – dokładna data premiery nie została jeszcze określona, ale do szkoły ulicznego życia na pewno będziemy mogli zapisać się w ciągu kilku miesięcy.

Movie Games postanowiło zająć się tym dość kontrowersyjnym tematem ze względu na jego popularność w kulturze:

"

Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak „Breaking Bad”, „Narcos”, „El Chapo” czy film stworzony przez 50 Centa, „How to Make Money Selling Drugs”. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje „czarny rynek”, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka. Dodatkowo, w obliczu popularności symulatorów, zdecydowaliśmy, że połączenie tych dwóch tematów może być ciekawym wyborem. "

Droga od ulicznej płotki do pozycji narkotykowego bossa ma być usłana niebezpieczeństwami – w budowaniu kariery przeszkadzać mają bowiem nie tylko służby do walki z przestępczością zorganizowaną, lecz także szemrana konkurencja.

Symulator Menela
Symulator Menela
Przeczytaj także Symulator Menela - nowa polska gra rusza na podbój światowych ulic

Drug Dealer Simulator – komputerowa szkoła dilerki

drug_dealer_simulator_02

Pieniądz robi pieniądz – środki zyskane ze sprzedaży pierwszych działek trzeba rozsądnie inwestować w nowe usługi, zamawiać następne partie towaru oraz zwiększać swoją strefę wpływów (co przełoży się na liczbę potencjalnych klientów).

Wraz z rozwojem narkotykowego imperium przed graczem mają otwierać się nowe możliwości (i czyhać na niego nowe niebezpieczeństwa). Twórcy gry doradzają, żeby nie oszukiwać klientów za bardzo, współpracować z innymi i nie dać się złapać – dzięki temu prowadzona postać ma pożyć wystarczająco długo, żeby mogła wydać na przyjemności ciężko zarobione na dilerce pieniądze.

Zobacz także: >> Symulator Księdza – „Kler” to przy nim pikuś <<

Do zadań gracza będzie należało między innymi odbieranie przemycanych narkotyków i dostarczanie ich bezpiecznie do kryjówki, porcjowanie (i ewentualne dodawanie domieszek zwiększających wagę) oraz budowanie kanału zbytu – poczynając od lokalnych podwykonawców, aż do sprzedaży hurtowej dla zaprzyjaźnionych biznesowo gangów.

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry