10.09.2019 13:16

Fani odkryli tajemnicę mapy Cyberpunka 2077

Fani postanowili przeanalizować wszystko, co przedstawiciele CD Projekt Red powiedzieli o swojej mapie.

cyberpunk 2077
foto: CD Projekt RED

Dzień bez informacji o Cyberpunku można uznać za dzień stracony. Przekonanie, jakie panuje u nas w redakcji odnośnie nowej gry twórców "Wiedźmina", to fakt, że gra, która trafi do nas w kwietniu, będzie świetnie napisaną i dobrze wyglądającą przygodą na wyjątkowej mapie. Niestety wielkość tej mapy nadal pozostaje tajemnicą. W rozmowie z GamesRadar+ kilka tygodni temu Ryszard Borzymowski z CD Projektu stwierdził, że mapa w "C77" będzie odrobinę mniejsza od świata, jaki otrzymaliśmy w trzeciej części przygód Geralta. Jednak przestrzeń gry ma być o wiele bardziej wypełniona i skoncentrowana, jeśli chodzi o kontent, jaki znajdziemy w grze.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077: nad zadaniami pobocznymi pracuje cały osobny zespół

Cyberpunk 2077 będzie większy od GTA V?

Jeden z użytkowników Reddita postanowił przeanalizować to, jak wielka może być mapa, którą zaoferują nam twórcy gry. Doszedł do wniosku, że mapa, na którą trafimy w Cyberpunku, będzie niemalże 1,5 raza większa od mapy, jaką otrzymaliśmy w GTA V.

Swoją analizę użytkownik LordParsifal zapostował na subreddicie o grze. Możemy się spodziewać więc, że deweloperzy mieli już okazję rzucić okiem na jego domysły i niedługo rozwieją nasze wątpliwości. Poniżej możecie zobaczyć proste graficzne przedstawienie wielkości mapy. A jeśli chcecie poczytać o tym, jak do swoich wniosków doszedł LordParsifal, wystarczy, że wejdziecie na subreddit gry.

dwnhnhz4nll31

Zobacz także: Nowy "Resident Evil" zapełni pustkę po "Left 4 Dead 2"?

Tagi: Gry Cyberpunk 2077