28.10.2016 10:35

Football Manager 2017 oficjalnie z polską Ekstraklasą

Nie musicie już uciekać się do instalowania modów, żeby móc podbijać polską ligę. LOTTO Ekstraklasa będzie dostępna w wersji podstawowej Football Managera 2017.

Football Manager 2017 oficjalnie z polską Ekstraklasą
foto: materiały prasowe

Twórcy gry poszli na całość i postawili na pełną licencję – dzięki temu można będzie prowadzić do mistrzostwa nie tylko zespoły o prawdziwych nazwach, ale także dysponować taką samą kadrą zawodniczą, jaka występuje w rzeczywistych klubach.

Jeśli wierzyć zapewnieniom dochodzącym od SEGI, ma to być początek pięknej i długofalowej współpracy.

"

Z każdą kolejną edycją staramy się, żeby gra Football Manager była tak autentyczna i realistyczna, jak to tylko możliwe. Dodanie oficjalnych elementów związanych z LOTTO Ekstraklasą do Football Managera 2017 to ważny krok do przodu w naszych dążeniach. Jesteśmy zachwyceni wsparciem, jakie dostaliśmy od wszystkich związanych z LOTTO Ekstraklasą i liczymy na długie oraz owocne partnerstwo. "

Polskie rozgrywki przebiły w tym aspekcie Bundesligę, która pozostaje poza zasięgiem graczy korzystających z Football Managera – dostęp do niemieckich drużyn będzie możliwy dopiero po wgraniu nieoficjalnego moda.

Współpraca cieszy także przedstawicieli LOTTO Ekstraklasy:

"

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że LOTTO Ekstraklasa znalazła się po raz pierwszy w historii w najnowszej wersji gry Football Manager 2017.Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności popularność tej gry wśród fanów polskiej piłki nożnej wzrośnie jeszcze bardziej. Cieszy nas bardzo także samo zainteresowanie naszą obecnością ze strony firmy SEGA. "

Football Manager 2017 z polską ligą trafi do sprzedaży 4 listopada 2016 roku. Twórcy gry zapowiadają, że ma to być najbardziej realistyczny menedżer piłkarski w historii, dający koncentrować się na aspekcie sportowym oraz biznesowym.

Wśród nowości przynoszonych przez nową odsłonę cyklu znajduje się między innymi ulepszony silnik meczowy 3D, zwiększenie liczby dostępnych statystyk i tabel, poprawienie działania rynku transferowego, rozbudowanie narzędzia do tworzenia założeń taktycznych, zwiększenie wagi kontaktów z mediami oraz konieczność większego dbania o zadowolenie zawodników i zarządu.

foto: materiały prasowe

Tytuł oferuje możliwość prowadzenie jednego z 2500 rzeczywistych klubów piłkarskich, w których gra ponad 600 000 autentycznych piłkarzy. Football Manager 2017 przygotowano w wersji na Windows, macOS oraz Linuksa.

Jaki klub lubicie doprowadzać do mistrzostwa?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry