24.08.2018 15:23

„For Honor” jest dostępne za darmo na Steamie. Do kiedy trwa promocja?

Ubisoft postanowił rozpieścić swoich pecetowych fanów - firma udostępniła For Honor za darmo. Jedyny warunek? Aktywne konto na Steamie, gdzie możecie dodać grę do swojej biblioteki.

For Honor
foto: materiały prasowe

Promocja na darmowe „For Honor” potrwa do 27 sierpnia 2018 roku. Aby pobrać grę wystarczy wejść do swojej biblioteki na Steamie i uruchomić pobieranie produkcji Ubisoftu. Nic prostszego. Gra zajmuje około 30 gigabajtów miejsca na dysku głównym. Do dyspozycji graczy zostanie oddana kampania single player oraz tryb multiplayer, w którym do wyboru będziemy mieli sześciu, a nie dwunastu bohaterów.

Dzięki promocji „For Honor” trafiło na listę 10 najpopularniejszych produkcji w historii Steama - gra uplasowała się na 7. miejscu rankingu z wynikiem rzędu 277 tysięcy użytkowników grających jednocześnie. Popularniejsze od dzieła Ubisoftu okazały się jedynie absolutne hity, takie jak „PUBG”, „Dota 2”, „CS:GO”, „Fallout 4”, „Monster Hunter: World” oraz „GTA V”.

For Honor - co to za gra?

Akcja gry toczy się w alternatywnym, pseudo-średniowiecznym świecie. Główny wątek opowiada o walce trzech frakcji: The Chosen (japońscy samuraje), The Legions (europejscy rycerze) oraz The Warborn (wikingowie). Gra oferuje sześć trybów rozgrywki, w ich skład wchodzą pojedynki 1 na 1, 2 na 2 oraz tak zwany tryb Dominion. Każda frakcja posiada dwunastu (w wersji darmowej sześciu) grywalnych bohaterów, ale w jednym meczu gracz może wybrać i kontrolować tylko czterech z nich.

For Honor za darmo na Steam

Promocja na darmowe „For Honor” rozpoczęła się 22 sierpnia i potrwa jeszcze do 27 sierpnia 2018 roku, zatem warto się pospieszyć. Dzięki temu gra zyskała wielu nowych użytkowników, więc nie będziecie mieli problemu aby znaleźć kompanów do kolejnych bitew między rycerzami, samurajami i wikingami. Skorzystacie z oferty Ubisoftu i Steama?

Kamil Kacperski
Tagi: Gry