28.09.2018 14:38

Fortnite sezon 6 wprowadził fizykę piersi – twórcy spanikowali i chcą ją jak najszybciej wykasować

Fortnite kreowany jest jako gra przyjazna rodzinom – na tyle oczywiście, na ile mordowanie wszystkiego co się rusza na ekranie może być za takie uznane. Gdy więc gracze odkryli, że piersi jednej z bohaterek falują podczas tańca zwycięstwa, w sieci rozpętało się piekło.

Fortnite sezon 6 piersi Calamity
foto: kadr z wideo

Biusty od zawsze były gorącym tematem dla graczy – kto wie, czy to właśnie nie w piersiach leżała ogromna popularność pierwszego Tomb Raidera.

Na zapewnienie ciekawych wrażeń wizualnych postawiła między innymi seria bijatyk Dead Or Alive, w których można było nawet wybierać, jaki rodzaj algorytmów ma odpowiadać za mniej lub bardziej realistyczne poruszanie się pierwsi zawodniczek podczas ruchu.

Gdy jednak okazało się, że falowanie biustu trafiło do Fortnite, Epic Games natychmiast spanikowało:

"

Zdarzenie jest niezamierzone i krępujące, byliśmy nieostrożni pozwalając, żeby trafiło to do gry. Pracujemy nad naprawieniem tego najszybciej, jak to możliwe. "

Fortnite sezon 6 – falujące piersi wpadką twórców

Awantura wybuchła gdy okazało się, że postać Calamity podczas świętowania „Jubilation” prezentuje falujący w takt ruchów biust.

Dorośli nie takie rzeczy już widzieli, szczególnie jeśli grali w Dead Or Alive, twórcy zapewne jednak przestraszyli się, że pokazując „zawartość dla dojrzałych widzów” mogą stracić klasyfikację PG12, co z kolei oznaczałoby utratę milionów graczy miesięcznie.

A Wam przeszkadzają piersi w grach?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry