04.09.2018 15:09

GOG wita szkołę wyprzedażą 90%

Rok szkolny wreszcie się zaczął i było na co czekać – z okazji powrotu dzieci i młodzieży do nauki GOG przygotował 500 gier w ofertach błyskawicznych. Prezenty czekają także na osoby, które połączą z polskim serwisem swoje konto Steam.

wyprzedaż GOG Witaj szkoło
foto: zrzut ekranu

Zniżki sięgają 90% - GOG obiecuje, że upolować można zarówno klasykę i niezależne perełki, jak i nowości. Nowe oferty pojawiają się o pełnej godzinie – gracze mają 6 godzin na podjęcie decyzji, czy sięgają do portfela, czy też zamierzają czyhać na kolejne pojawiające się na wyprzedaży gry.

GOG nie zapomina także o osobach, które nie mogą (lub nie chcą) śledzić promocji pojawiających się na stronie – także oni podczas wyprzedaży znajdą coś dla siebie:

"

Na tych, którzy nie lubią łapać błyskawicznych okazji, nadal czeka mnóstwo tytułów w obniżonych cenach. Współczesne hity, niezależne perełki, kultowe klasyki i mnóstwo innych gier, które zasługują na uwagę - szczególnie w tak niskich cenach! Nie zabraknie oczywiście nieśmiertelnych tytułów, takich jak Battletech, Dungeon Keeper czy Torment: Tides of Numenera. "

GOG rozdaje prezenty za połączenie z kontem Steam

Ciekawe atrakcje czekają na osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty GOG Connect, czyli połączenia konta Steam z GOG.COM. Polski serwis sprezentuje im – w trakcie trwania wyprzedaży „Witaj szkoło” – kopie wybranych gier, które posiadają w katalogu Steam.

Uwolnić od DRM można następujące tytuły:

  • MDK
  • Toonstruck
  • Knights of Pen and Paper +1 Edition
  • For the Glory
  • King of Dragon Pass
  • Tempest

Wyprzedaż „Witaj szkoło” trwa na GOG do północy 10 września 2018.

Skorzystacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry