15.03.2019 17:26

GRID 2 dostępny za darmo w Humble Bundle

Jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat teraz dostępna do pobrania za darmo. Wystarczy zapisać się do newslettera.

grid 2
foto: zrzut ekranu

Humble Bundle znane jest z tego, że czasem lubi gry po prostu rozdawać. Tym razem, przyszedł czas na GRID 2 dostępny jest do pobrania za darmo w Humble Bundle. Tym razem jednak nie wystarczy wejść na stronę, aby otrzymać klucz aktywacyjny. Aby otrzymać darmowy klucz na Steam nie trzeba zrobić wiele - wystarczy zapisać się do newslettera.

LEGO The Hobbit
LEGO The Hobbit
Przeczytaj także LEGO The Hobbit za darmo na Humble Bundle

GRID 2 dostępny za darmo

Tak czy inaczej, wydaje się to być dość uczciwą ceną za grę, która w momencie premiery została nazwana jedną z najlepszych gier wyścigowych na rynku i na Steamie ciągle kosztuje 45 euro. W końcu w newsletterze otrzymywać będziemy też informację o kolejnych promocjach Humble Bundle, jak np. ta o dostępnej za darmo Amnesii.

Humble Bundle daje użytkownikom w prezencie GRID-a 2 wraz z dodatkami - Bathurst i SPA. Jest to druga część bardzo dobrze przyjętego GRID-a, który otrzymał nagrodę BAFTA. Dla niezaznajomionych z serią może wystarczy dodać, że obie części są kontynuacją bardzo popularnej swojego czasu serii TOCA Race Driver.

GRID 2 za darmo - do kiedy?

GRID 2 można otrzymać za darmo do 17 marca do godz. 18:00 – liczba kluczy przeznaczonych na prezenty jest ograniczona, nie ma więc co czekać na ostatnią chwilę z decyzją o przyjęciu gry do swojej biblioteki.

Marcin Czajkowski