06.03.2019 14:00

Gadżety dla graczy kupujących Mortal Kombat 11 przed premierą

Mortal Kombat 11 zapowiada się na naprawdę dobrą grę – jeśli radosna brutalność i krwawość, jakie były pokazywane na zwiastunach z poszczególnymi postaciami nie zachęciły Was jeszcze z jakiegoś powodu do zakupu, to być może przekonają Was prezenty, jakie możecie dostać kupując grę przed premierą.

Mortal Kombat 11
foto: materiały prasowe

Na takie Mortal Kombat czekali gracze – jedenastka wraca do mechaniki znanej z wcześniejszych tytułów, oddaje do dyspozycji ulubionych zawodników z poprzednich części i nie kryguje się od zalania ekranu krwią i cierpieniem pokonywanych oponentów.

Robi to przy tym w tak spektakularny sposób, że osoby o co wrażliwszych żołądkach powinny wystrzegać się oglądania kompilacji fatality, jakim obdarowali gracze twórcy Mortal Kombat 11.

Cenega przygotowała dla fanów MK11 małą niespodziankę:

"

Miło nam poinformować, że w wybranych sieciach są już do nabycia specjalne Edycje Przedsprzedażowe Mortal Kombat 11, umożliwiające dostęp do wersji BETA gry (na PlayStation 4 i Xbox One) i otrzymania grywalnej postaci SHAO KAHNA, a także do odbioru bonusa. "

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11
Przeczytaj także Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality. Facebook zbanowałby nas za pokazanie screena

Edycja Przedsprzedażowa Mortal Kombat 11 – spis prezentów dla graczy

Jak na razie wiadomo o trzech różnych edycjach, dostępnych w trzech różnych sklepach. W zależności od tego, gdzie dokona się zakupu, otrzyma się inny podarunek.

Przed zakupem trzeba się więc dobrze zastanowić, który z nich przyda nam się najbardziej. Gadżety dostępne w Edycjach Przedsprzedażowych Mortal Kombat 11 to:

  • czapki z motywem z gry w sklepach sieci Media Expert
  • breloka, który jest jednocześnie otwieraczem do butelek w sklepach sieci Euro RTV AGD
  • koszulki z motywem z gry w sklepach sieci Media Markt
mortal_kombat_11_gadzety_02

Zobacz także: >> Pojawiają się specjalne kontrolery do Mortal Kombat 11 <<

Premiera Mortal Kombat 11 odbędzie się już 23 kwietnia 2019 roku – zagrać można będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. W późniejszym, jeszcze nie zdradzonym terminie MK11 zawita także na Nintendo Switch.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry