20.07.2017 12:40

Gwiazda „Łowcy androidów” głównym bohaterem polskiego >observera_

Rutger Hauer, znany z roli androida Roya Betty’ego w filmie „Blade Runner”, wcielił się w głównego bohatera cyberpunkowego horroru polskiego studia Bloober Team.

Gwiazda „Łowcy androidów” głównym bohaterem polskiego >observera_
foto: kadr z wideo

Aktor zagrał detektywa Daniela Lazarskiego, jednego z tytułowych detektywów neuronowych, którzy szukają dowodów popełnionych zbrodni bezpośrednio w umysłach sprawców i świadków. Obecność Hauera ma za zadanie podkreślić brudny, cyberpunkowy klimat gry.

Akcja gry rozgrywa się w Krakowie w 2084 roku – nie jest to co prawda świat identyczny z tym znanym z powieści Dicka, jednak ma wystarczająco dużo podobieństw, żeby znany z „Łowcy androidów” aktor dodał mu wiarygodności.

Zwiastun gry z Rogerem Haurerem wygląda następująco:

W produkcji występują także polskie gwiazdy – jedną z ról odegrał Arkadiusz Jakubik, dla którego było to tak duże przeżycie, że mówi wręcz że został przez grę rozdziewiczony.

Przeszukując umysły ludzi, detektywi neuronowi muszą stawić czoła także odczuwanym przez przesłuchiwane w ten sposób osoby lękom oraz zmagać się własnymi ograniczeniami oraz ulatującemu poczuciu rzeczywistości.

Premiera gry >observer_ została zapowiedziana na 15 sierpnia 2017 roku. Okolice tej daty powinni zapisać sobie w kalendarzach fani elektronicznej rozgrywki – dzień wcześniej zostanie zaprezentowana odświeżona graficznie wersja StarCrafta.

Zagracie w >observera_?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gry