17.04.2019 13:49

Harry Potter: Wizards Unite – wersja beta wyciekła do sieci. Wiemy, skąd ją pobrać

Fani Harry’ego Pottera mogą już zagrać w długą oczekiwaną grę AR Niantica – twórców Pokemon GO. Plik instalacyjny można pobrać z sieci i zainstalować na smartfonie z Androidem.

Harry Potter: Wizards Unite
foto: Justyna Kierzkowska, Antyradio.pl

Świat czarodziejów jest w niebezpieczeństwie – magiczne artefakty dostały się do rzeczywistości Mugoli, co grozi zdemaskowaniem magii. Zadanie stawiane przed graczami Harry Potter: Wizars Unite jest proste – mają odnaleźć zaginione przedmioty, zanim trafią w niepowołane ręce i doprowadzą do katastrofy.

Z pierwszych nagrań rozgrywki wynikało, że Harry Potter: Wizars Unite jest w stosunku do Pokemon GO takim samym krokiem, jakim gra o łapaniu kieszonkowych stworków była dla pierwszego tytułu Niantica – Ingressa.

Zdecydowanie poprawiono i dopracowano tryb Augmented Reality – czyli sposób pokazywania wygenerowanych przez grę przeciwników w rzeczywistym świecie.

Harry Potter: Wizards unite
Harry Potter: Wizards unite
Przeczytaj także Harry Potter: Wizards Unite pokazane w akcji. Magia Augmented Reality [WIDEO]

Premiera gry Harry Potter: Wizars Unite odbędzie się w 2019 roku – dokładnych szczegółów nie podano. Wybrani przez Niantic szczęśliwcy cieszą się już dostępem do wersji testowej gry - jeśli nie boicie się instalowania oprogramowania spoza sklepu Google Play i ewentualnych reperkusji ze strony Niantica za nie do końca legalne wciskanie nosa w świat Harry’ego, możecie to zrobić i Wy.

Harry Potter: Wizars Unite do pobrania. Jak zagrać już dziś?

Plik instalacyjny gry Harry Potter: Wizars Unite, oznaczony jako wersja 0.60, trafił do serwisu APK Mirror, specjalizującego się w archiwizowaniu aplikacji udostępnianych w Gooole Play.

Żeby zagrać w Harry Potter: Wizars Unite wystarczy pobrać plik i zainstalować go na swoim komputerze – wymagane będzie zaznaczenie w Androidzie, że zgadzamy się na używanie instalatorów pochodzących spoza sklepu Google Play.

Trzeba pamiętać, że zwiększa to znacznie ryzyko natrafienia na złośliwe oprogramowanie – serwis APK Mirror cieszy się co prawda dobrymi opiniami, nie można jednak wykluczyć, że hakerom uda się w końcu przemycić na witrynę zainfekowane pliki.

Zobacz także: >> W Harry Potter: Wizards Unite można już rezerwować nazwę użytkownika [PORADNIK] <<

Po zainstalowaniu Harry Potter: Wizars Unite można rozpocząć grę – ryzyko zbanowania konta za nieautoryzowany dostęp do wersji beta istnieje, nie jest jednak zbyt duże, jako że studio nie wyciągnęło konsekwencji od osób, które w podobny sposób zaczęły grać przed innymi w Pokemon GO.

Zaryzykujecie i zagracie?

Tagi: Gry