14.05.2018 14:20

Już 2 czerwca w Warszawie odbędzie się finał mistrzostw Polski w „Heroes of Might and Magic 3”

Finał odbędzie się w jednym z warszawskich studiów e-sportowych, natomiast w barze New Meta w stolicy odbędzie się wielki zlot fanów „Heroes 3”, na którym znajdziemy wiele atrakcji dla miłośników turowej gry.

Heroes 3 meetup
foto: materiały prasowe

Jaskinia Behemota to inicjatywa, która zrzesza fanów „Heroes 3”. Organizatorzy w lutym 2018 roku rozpoczęli wielkie mistrzostwa Polski w grze, które mają wyłonić najlepszego zawodnika w naszym kraju. Zawody zorganizowane zostały z pomocą takich serwisów jak GOG.com, JaRock.pl, czy Twitch, na którym z resztą 2 czerwca 2018 roku będzie transmitowany finałowy pojedynek.

Jeżeli jednak chcecie się zintegrować z innymi miłośnikami „hirołsów”, to Jaskinia Behemota zorganizowała również Wielki Meetup, który odbędzie się 2 czerwca 2018 roku w warszawskim barze New Meta, który mieści się przy ulicy Grzybowskiej 30. Oprócz livestreamu z finału mistrzostw Polski, odbędzie się również koncert Heroes Orchestra, a także ci bardziej ambitni będą mogli sprawdzić się w mini-turnieju w „Heroes 3”:

Finał Mistrzostw Polski w Heroes 3

Organizatorzy przygotowują również drinki i jedzenie inspirowane grą, szykują wyzwania alkoholowe (dozwolone oczywiście tylko dla osób pełnoletnich), a dla najlepszych przygotowali również upominki i nagrody dla zwycięzców różnych konkursów, które odbędą się w trakcie imprezy. Nie można również nie wspomnieć o afterparty, które ma trwać aż do opuszczenia lokalu przez ostatniego gościa.

Podsumowując - finał mistrzostw polski odbędzie się w sobotę, 2 czerwca 2018 roku. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na Twitchu, natomiast pojedynek będzie można zobaczyć również w New Meta Bar, mieszącym się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 30. Będziecie oglądali?

Kamil Kacperski
Tagi: Gry