24.07.2018 15:39

Już w październiku 2018 roku ruszy beta gry „Fallout 76”

Beta ma nosić tytuł B.E.T.A., co oznacza „Break-it Early Test Application”. Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo zmyślnie. Premiera „Fallout 76” odbędzie się już w 14 listopada.

Fallout 76
foto: kadr z wideo

Bethesda zapowiedziała, że pojawi się beta „Fallouta 76”, czyli kontynuacja „Fallouta 4”. B.E.T.A. będzie dostępna jedynie dla osób, które zamówiły produkcję w przedsprzedaży. Nieważne, którą wersję gry zakupiliście - otrzymacie kod na zamkniętą betę, która wystartuje w październiku 2018 roku, na kilka tygodniu przed oficjalną premierą „Fallouta 76”.

O dacie rozpoczęcia testów poinformowano za pośrednictwem oficjalnego forum Bethesdy, w którym czytamy, że:

"

Wraz z początkiem października zaczniemy wybierać osoby, które zamówiły grę u współpracujących z nami sprzedawców. Osoby te będą mogły uczestniczyć w projekcie B.E.T.A. Zaczniemy skromnie, ale potem będziemy się rozrastać. Sprawdźcie nasze FAQ, by dowiedzieć się, w jaki sposób możecie znaleźć swój kod do B.E.T.A. oraz poznać inne ważne szczegóły. "

Fallout 76 - kiedy ruszy beta?

Wielu fanów wyraziło niepokój po przeczytaniu pierwszej części wiadomości. Jednak zapoznając się z FAQ, które dostępne jest na oficjalnej stronie bethesda.com, szybko okazuje się, że wszyscy, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na grę będą mieli możliwość wziąć udział w becie. Nie sprecyzowano jednak, kiedy konkretnie to się stanie. Fani produkcji będą musieli po prostu wykazać się cierpliwością i czekać na oficjalnego maila z kodem dostępu do B.E.T.A. „Fallouta 76”.

Fallout 76 - kiedy premiera?

Najnowsza produkcja Bethesdy, czyli „Fallout 76” trafi do sprzedaży już 14 listopada 2018 roku. Gra pojawi się na komputerach osobistych, a także konsolach PS4 i Xbox One.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Fallout 76