11.09.2019 09:35

KFC stworzyło symulator randkowania z Pułkownikiem Sandersem

Jeśli marzyliście kiedyś o tym, aby rozpocząć związek z właścicielem najpopularniejszej knajpy z kurczakami na świecie, mamy dla was dobrą wiadomość.

kfc
foto: youtube niche gamer

Czasami świat potrafi pozytywnie zaskoczyć. Zwłaszcza gdy KFC, oprócz smażenia kurczaków, bierze się za tworzenie gier komputerowych. I to nie byle jakich. Amerykańska sieć restauracji ogłosiła, że jeszcze we wrześniu będziemy mogli sprawdzić, czy nie tylko kurczak Pułkownika Sandersa jest "finger lickin' good".

Jak donosi Polygon, premiera gry zapowiedziana jest na 24 września. Właśnie wtedy symulator trafi na Steam, gdzie będzie dostępny do pobrania za darmo dla wszystkich spragnionych fanów.

KFC Beyond Meat
KFC Beyond Meat
Przeczytaj także KFC testuje wegańskiego kurczaka z Beyond Meat

Kocham cię, kucharzu kurczaczka

"I Love You, Colonel Sanders!" da nam możliwość poznania dziewięciu "uwielbianych" postaci. Wśród nich znajdą się przyjaciele i rywale walczący o względy Sandersa i Profesor Pies. Trzeba jednak uważać, ponieważ, jak twierdzi KFC, nasze decyzje będą miały faktyczne i widoczne konsekwencje w świecie gry.

Symulatory randkowania to dosyć specyficzny świat. Jednak możliwość podrywania legendarnego Sandersa po prostu wydaje się zbyt nęcąca, aby ją zignorować.

Zobacz także: KFC zatrudniło RoboCopa, aby chronił ich przepis na smażonego kurczaka

Kto jest królem fast foodów?

Tagi: Gry Anime