12.08.2016 11:03

Kompletna edycja Wiedźmina 3 już do kupienia

30 sierpnia 2016 roku trafi do graczy Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku. CD Projekt zdradził, czego dokładnie można spodziewać się po najprawdopodobniej ostatnim wydaniu tytułu, który został uznany przez graczy za najlepszą grę wszechczasów.

Kompletna edycja Wiedźmina 3 już do kupienia
foto: materiały prasowe

Dzieło polskiego studia naprawdę podbiło serca graczy na całym świecie - trzecia część przygód Wiedźmina otrzymała od graczy przeciętne noty lepsze od jakiegokolwiek innego tytułu wydanego do tej pory na komputery PC.

Nic więc dziwnego, że CD Projekt RED postanowił udostępnić wszystkie owoce swojej pracy osobom, które nie doświadczyły jeszcze trzeciej części przygód Geralta z Rivii. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku zawierać będzie podstawową wersję gry oraz wszystkie stworzone do niej dodatki.

Twórcy chwalą się, że łącznie jest to ponad 150 godzin spędzonych ramię w ramię z Białym Wilkiem.

"

Gracze ponownie wcielą się w rolę zawodowego łowcy potworów, Geralta z Rivii, by wyruszyć na poszukiwania dziecka z przepowiedni w Dzikim Gonie, zmierzyć się z bezwzględnym przywódcą szajki bandytów w dodatku Serca z Kamienia, a w dodatku Krew i Wino odkryć mroczną tajemnicę baśniowego księstwa Toussaint. "

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY będzie zawierać także komplet dodatkowej zawartości udostępnionej po premierze oraz wszystkie wydane do chwili jego premiery ulepszenia i aktualizacje.

Jak chwalą się twórcy, ich dzieło zdobyło łącznie ponad 800 nagród, w tym 250 tytułów Gry Roku. Tytuł chwalony jest przede wszystkim za wciągającą, rozbudowaną, wielowymiarową fabułę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku jest oferowany użytkownikom komputerów PC oraz konsol Xbox One i Playstation 4. W przedsprzedaży tytuł został wyceniony na 129,99 zł (149,99 zł w pełnej cenie) w wersji na blaszaka oraz 169,99 zł (po premierze 199,99 zł) w edycji dla konsol.

CD Projekt RED miało dla graczy także gorsze wieści – start testów gry karcianej GWINT został przełożony na koniec października 2016 roku, miłośnicy tego tytułu będą więc musieli poczekać do rozpoczęcia zmagań o miesiąc dłużej, niż początkowo informowano.

Macie już Wiedźmina 3 w swojej kolekcji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gry